Activitats on s'ha tocat l'obra Mar de Palamós
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
Ballada (8/29/2018)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (7/26/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (6/23/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Genisenca
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Ballada (6/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (5/27/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (5/26/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada Plaça Eivissa (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Ballada (5/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada Diada del soci (3/4/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
784è Doble ballada (2/4/2018)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballades estiu (8/25/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/15/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (5/20/2017)   Bonastre Baix Penedès Ressò
34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Fires i festes de la Santa Creu (5/4/2017)   Figueres Alt Empordà Blanes
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Fires i festes de la Santa Creu (4/28/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Ballada (4/16/2017)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/13/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Les Casenoves
Ballada (9/25/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
Ballada (8/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (8/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (8/7/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Conjunt
22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Ballada (5/29/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Ballada (2/21/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa Major (9/12/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Festa major Poble Sec (7/18/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/4/2015)   Artesa de Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/27/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/24/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Festa Major (6/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/12/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
16è Aplec de Pasqua de Besalú (4/5/2015)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
35è Aplec de Navarcles (2/8/2015)   Artés Bages Lluïsos
Ballada (12/14/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa Major de la Gleva (9/8/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (7/5/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Aplec de primavera i festa dels Xatos (6/9/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Temps de Flors (5/31/2014)   Girona Gironès Pubilla Gironina
60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Diada del soci (2/23/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
11 de Setembre (9/11/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Festival de la Sardana (8/8/2013)   Banyuls Rosselló Maravella
45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
Ballada (7/21/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/17/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Palafolls
Concert de Reis (1/6/2013)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Diada del soci (9/22/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
11 Setembre (9/11/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (8/26/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Sardanes a la fresca (8/24/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Ballada (8/17/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
Festa major (8/3/2012)   La Garriga Vallès Oriental Maravella
Ballada (7/26/2012)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Marina
17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Baix Empordà
26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Cicle de ballades d'estiu (8/5/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà Conjunt
14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Marina
62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (4/17/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf La Blanes
Castanyada (10/30/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Concert (7/31/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Conjunt
24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
13è Aplec de Mataró (7/4/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (6/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concurs (6/12/2010)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (5/22/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (4/6/2010)   Sureda Rosselló Nova Germanor
Ballada (2/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major Sant Antoni (1/17/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (12/13/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (11/22/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Doble (11/15/2009)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major de Sant Roc (9/6/2009)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Cicle de ballades d'estiu (7/31/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà Conjunt
8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
3è Aplec comarcal d'Osona (7/5/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Blanes
Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Ballada (3/29/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
100 anys de la Costa Brava (3/15/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aplec de Tardor (10/19/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/29/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Vila d'Olesa
40è Aplec de Palamós (7/27/2008)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Ballada (7/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Ballada (7/25/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Festa Major (6/24/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (6/22/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
64è Concurs (6/15/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (6/15/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Patum (5/25/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Ballada (4/20/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
Ballada (3/9/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (3/2/2008)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
14è Aniversari Grup Tamborí (11/4/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Inauguració de la plaça de la Sardana (9/23/2007)   Girona Gironès Cervianenca (1era època)
Festa Major (8/19/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Palamós (7/22/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festa Major (6/24/2007)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
35è Aplec del Masnou (3/25/2007)   El Masnou Maresme Lluïsos
Ballada (11/26/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (11/19/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa de la Castanyada (10/28/2006)   Barcelona Barcelonès Montgrins
21è Aplec de Gavà (10/12/2006)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/23/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2006)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Doble ballada (8/12/2006)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
11è Aplec de Font Romeu, Odeillo i Vià (7/30/2006)   Odelló- Vià Cerdanya Mil·lenària
Doble (7/29/2006)   Caldes de Malavella La Selva Jovenívola d'Agramunt
Festa major (7/8/2006)   Pallejà Baix Llobregat Maravella
9è Aplec de Mataró (7/2/2006)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/1/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
44è Aplec de la Bisbal (6/11/2006)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Torelló (5/21/2006)   Torelló Osona Lluïsos
17è Aplec de Roda de Barà (4/17/2006)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (10/15/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/9/2005)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Festes patronals (10/2/2005)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
28è Ballada de l'Anella (9/25/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò
Ballada (9/17/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
Ballada (8/27/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (8/19/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/12/2005)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/13/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (7/3/2005)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Festa Major (6/24/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
77è Aplec d'Igualada (6/12/2005)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Ballada (5/29/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa de Canòlic (5/28/2005)   Sant Julià de Lòria Andorra Thermalenca
376è Doble ballada (10/17/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
50è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/3/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
32è Aplec de Terrassa (9/19/2004)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Festa de Sant Roc (8/16/2004)   Canillo Andorra Principal de Berga
Aplec nocturn (7/29/2004)   Palamós Baix Empordà Conjunt
36è Aplec de Palamós (7/25/2004)   Palamós Baix Empordà Conjunt
51è Aplec de Ripoll (7/18/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (6/24/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
37è Aplec de Lloret (5/2/2004)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada doble (12/14/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
35è Aplec de Barcelona - Roquetes (10/26/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
29è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2003)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
16è Aplec de Tossa (10/12/2003)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
49è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/5/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
5è Aplec de Rubí (9/27/2003)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
18è Memorial Francesc Mas Ros (9/6/2003)   Sils La Selva Conjunt
Ballada (8/23/2003)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (8/17/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
35è Aplec de Palamós (7/27/2003)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Audició (7/22/2003)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de Matadepera (7/19/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
6è Aplec de Mataró (7/6/2003)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Festa d'Escaldes-Engordany (6/15/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (4/27/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
39è Aplec de Sils (4/20/2003)   Sils La Selva La Flama de Farners
4è Petit aplec de Pasqua a Besalú (4/20/2003)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
31è Aplec de Celrà (3/9/2003)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Doble ballada (12/1/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Gavà (10/12/2002)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec de Castelló d'Empúries (9/1/2002)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Reus Jove
Aplec Internacional (8/3/2002)   Lisboa Portugal Rossinyolets
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2002)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/12/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
38è Aplec de Torroella de Montgrí (7/6/2002)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
51è Aplec de Cardedeu (6/16/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
19è Aplec del Vendrell (6/2/2002)   El Vendrell Baix Penedès Mediterrània
Aplec de Torelló (5/19/2002)   Torelló Osona Reus Jove
30è Aplec el Masnou (3/24/2002)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/3/2002)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (12/16/2001)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (11/4/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
34è Aplec de Ripollet (9/2/2001)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Ballada (6/24/2001)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
39è Aplec de la Bisbal (6/10/2001)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
52è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2001)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva Montgrins
20è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2001)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Centenari Francesc Mas Ros (2/18/2001)   Caldes de Malavella La Selva Selvatana
Ballada (1/28/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (1/7/2001)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
4è Trobada sardanista (12/30/2000)   Vic Osona Sabadell
Doble a Sant Quirze (12/6/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana a Cerdanyola (12/3/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Sant Climentde Llobregat (11/26/2000)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
10è Nit de festa (9/30/2000)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa major Sants (8/20/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
32è Aplec de Palamós (7/23/2000)   Palamós Baix Empordà Conjunt
36è Aplec de Sant Celoni (7/16/2000)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Rossinyolets
5è Aplec a Cornet (6/4/2000)   Sallent Bages Súria
64è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2000)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
20è Trobada Sardanista a Llagostera (4/24/2000)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Audició a Bordils (2/6/2000)   Bordils Gironès Sa Palomera
Festa de la sardana (11/28/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada a Sant Just (11/21/1999)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Aplec de tardor de Vic (10/24/1999)   Vic Osona La Flama de Farners
568è Audició de sardanes a salt (10/12/1999)   Salt Gironès Blanes
33è Aplec de Lleida (9/26/1999)   Lleida Segrià Tres Turons
2è Aplec de Mataró (7/4/1999)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
563è Audició a Salt (7/4/1999)   Salt Gironès Rossinyolets
72è Aplec de Calella (6/6/1999)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Barberà del Vallès (6/6/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
25è Aplec de Cerdanyola (3/14/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes al parc de l'Escorxador (3/14/1999)   Barcelona Barcelonès Jove Dansaires Vilanovins
20è Aniversari cobla Ciutat de Terrassa (2/7/1999)   Terrassa Vallès Occidental Catània
Festa de la sardana (11/29/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Juvenil de Bellpuig
44è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/4/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
31è Aplec de Ripollet (9/6/1998)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Trobada aplecs saqrdanistes comarques de Barcelona (7/5/1998)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme Ciutat de Calella
Sardanes a Sant Gervasi (5/17/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
14è Diada sardanista (9/21/1997)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Calella
8è Aplec al golf de Sant Jordi (8/2/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Juvenil de Bellpuig
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Audició a Sabadell (11/10/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
9è Aplec de Montgat (9/22/1996)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
6è Aplec d'aplecs (6/9/1996)   Riudecanyes Baix Camp Pare Manyanet

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.