Activitats on s'ha tocat l'obra Joliua parella
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/1/2018)   Granollers Vallès Oriental Rosaleda
Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballades d'estiu (7/13/2018)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Lluïsos
Ballada (6/17/2018)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Ballada a l'Avinguda Gaudí (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
7è Ballada de Cap d'Any (1/1/2018)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Ciutat de Girona
Revetlla Sardanista (6/30/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (5/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Fires i festes de la Santa Creu (5/5/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (4/23/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (1/29/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (12/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (9/11/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Aplec de Montesquiu (7/9/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Aplec de Taradell (6/19/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Baix Llobregat
Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (2/21/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Balllada (9/27/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Festa Major (8/11/2015)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
89è Sardanes estiu 2015 (7/25/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
13è Aplec de la Garrotxa (7/25/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Aplec de la Mussara (7/12/2015)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Fesrta Major (6/26/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Aplec d'Esparreguera (5/23/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Ballada (3/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (11/2/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Festa Major de la Gleva (9/8/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
15è Aplec de Pàsqua de Besalú (4/20/2014)   Besalú Garrotxa Genisenca
Trobada sardanista de tardor (12/8/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Revetlla d'aplec (9/14/2013)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
Festa major (8/10/2013)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
11è Sardanes a la fresca. Josep Coll (7/24/2013)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Ballada (6/26/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
70è Aplec de Manlleu (6/8/2013)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (5/5/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Trobada Sardanista Comarcal (5/1/2013)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (3/17/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Trobada sardanista de Tardor (12/9/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de Tardor (10/21/2012)   Vic Osona Mediterrània
Festa Major de Sant Roc (9/9/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (9/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Sardanes a la fresca (8/9/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/6/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (7/18/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (7/5/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/1/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (6/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Rosaleda
Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos
63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (2/19/2012)   Tona Osona Genisenca
Ballada (1/29/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
Ballada (9/18/2011)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Ballades estiu (8/20/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/19/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Ballada (7/28/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanes a Matadepera (7/20/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona Ciutat de Girona
Audició de Sardanes (6/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (6/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cloenda curset (5/21/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (5/15/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (10/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme La Flama de Farners
66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Lluïsos
Lloret (8/28/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/20/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme Lluïsos
59è Concurs de colles (5/30/2010)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Ballada (2/21/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (11/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Diada Sardanista (11/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Ballada (8/28/2009)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/21/2009)   Arlés Vallespir Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/19/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/15/2009)   Cotlliure Rosselló Germanor (Perpinyà)
Festa Major (8/3/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Mataró
Ballada (7/29/2009)   Ceret Vallespir Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/26/2009)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (7/21/2009)   Cervera de la Marenda Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/19/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/19/2009)   Banyuls Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/19/2009)   Illa de Tet Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/17/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (7/15/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/10/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec d'Altafulla (6/21/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/20/2009)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/13/2009)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/31/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (5/30/2009)   Lleida Segrià Reus Jove
Ballada (5/23/2009)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (5/17/2009)   Cànoes Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (4/21/2009)   Sant Genís les Fonts Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (3/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/8/2009)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
43è Cloenda curset (3/8/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Diada Sardanista (2/22/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
447è Doble (1/11/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Ballada (10/19/2008)   Martorelles Vallès Oriental Rosaleda
21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Diada Nacional (9/11/2008)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (8/17/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Caldes de Malavella (7/19/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Hipercor (7/16/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (3/29/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Navarcles (2/10/2008)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (1/13/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Doble (10/28/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Flama de Farners
53è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/7/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Inauguració de la plaça de la Sardana (9/23/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
35è Aplec d'Artés (7/7/2007)   Artés Bages Ciutat de Girona
Revetlla de Sant Joan (6/23/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
39è Aplec de Cornellà (6/10/2007)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (5/26/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
3è Aplec de Primavera (5/19/2007)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sant Jordi (4/23/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
25è Aplec de Manresa (4/14/2007)   Manresa Bages Conjunt
Ballada (12/10/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/5/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
32è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Súria (10/8/2006)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/24/2006)   Sant Vicenç de Castellet Bages Ciutat de Terrassa
162è Aplec de Sant Maurici (9/22/2006)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La Gala (9/17/2006)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/8/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Berga (9/3/2006)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
Festa Major (8/30/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/27/2006)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
26è Aplec de Cambrils (8/26/2006)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (8/23/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
19è Aplec de Sant Hilari (8/20/2006)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/18/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de Moià (8/6/2006)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/5/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (8/5/2006)   Roses Alt Empordà Genisenca
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
42è Aplec de Sant Celoni (7/16/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental La Flama de Farners
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (7/15/2006)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
57è Aplec de Granollers (7/8/2006)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
34è Aplec d'Artés (7/1/2006)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (6/29/2006)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
44è Aplec de Sabadell (6/25/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Aplec de Primavera i festa dels xatos (6/4/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (5/28/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La Sardana de l'Any (5/27/2006)   Cervera Segarra Mediterrània
22è Aplec de Sitges (5/21/2006)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
57è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2006)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
70è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec Capital del Cava (4/30/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Breda (4/9/2006)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
19è Aplec de Sants (4/9/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (3/26/2006)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
34è Aplec de Celrà (3/12/2006)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Presentació del CD d'en Josep Coll (3/5/2006)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
Diada Sardanista (2/26/2006)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Navarcles (2/12/2006)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/12/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Doble (1/15/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (12/11/2005)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Doble (12/6/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (11/20/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/6/2005)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Fires i festes (10/30/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
391è Doble audició (10/16/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
7è Aplec de Rubí (10/1/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
161è Aplec de Sant Maurici (9/22/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
8è Aplec de Sant Andreu (9/17/2005)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
49è Aplec de la Garriga (9/10/2005)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
4è Aplec de santa Maria de Besora (8/27/2005)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Ballada (7/27/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
37è Aplec de Palamós (7/24/2005)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Festa major (6/17/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
56è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.