Activitats on s'ha tocat l'obra Escalenca
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/27/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/14/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec (9/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2018)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Ballada (9/9/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/29/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/29/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (8/19/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (8/8/2018)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (8/5/2018)   Pineda Maresme La Principal de Terrassa
Ballada (7/27/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (7/13/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Ballada (7/8/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Lluïsos
39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
43è Ballada (5/25/2018)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Maricel
26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (2/18/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Ballada (7/1/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/4/2017)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Ballada (3/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (2/5/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (12/4/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Ballada (10/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
11 de setembre (9/11/2016)   Torelló Osona Lluïsos
43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/12/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/29/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (7/16/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Ballada (7/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
80è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Festa major de les Cases Noves (5/1/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (3/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
36è Aplec de Navarcles (2/14/2016)   Navarcles Bages Marinada
Castanyada (11/1/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
Ballada (9/27/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (9/7/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (5/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Ballada (12/21/2014)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Doble (12/6/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (8/29/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
festa major (6/29/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/25/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
39è Aplec de l'Escala (6/1/2014)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (6/1/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (2/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/9/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (7/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Dia Universal de la Sardana (6/15/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
38è Nit dels Músics (5/24/2013)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
44è Aplec de Torelló (5/19/2013)   Torelló Osona Bellpuig
Concert Final sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2013)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ballada (4/21/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès Baix Empordà
Ballada (12/9/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Doble (12/6/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/1/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/19/2012)   Tona Osona Genisenca
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Festa Major (6/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
37è Aplec de Cerdanyola (3/13/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de tardor (12/8/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Ballada (10/23/2010)   Montserrat Bages Súria
35è Aplec de l'Escala (10/16/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (10/3/2010)   Vespella de Gaià Tarragonès Reus
Festa Major Santa Eugènia (9/5/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Festa Major Santa Eugènia de Ter (9/5/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
Aplec a l'ermita de Gallecs (7/25/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Doble audició (7/15/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Ballada (6/24/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/20/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Aplec d'El Prat (6/20/2010)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Ballada (6/20/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/20/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (6/20/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Desconeguda
Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
31è Aplec Conjunt (6/13/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
74è Preludi d'aplec (5/1/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
465è Doble Audició (2/28/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Baix Empordà
Ballada (1/31/2010)   Santa Susanna Maresme Ciutat de Girona
7è Diada Sardanista (11/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
11 de Setembre (9/11/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Festa Major (6/25/2009)   Reus Baix Camp Reus
34è Nit dels Músics (6/5/2009)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (4/25/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
100 anys de la Costa Brava (3/15/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (10/12/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (7/20/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
81è Revetlla d'aplec de Calella (5/31/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/20/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
434è Doble (1/27/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
5è Trobada col·lecionistes de Plaques (12/9/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
9è Aplec de Rubí (9/29/2007)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
1è Aplec Comarcal d'Osona (7/1/2007)   Les Masies de Roda Osona La Principal Rapitenca
Ballada doble (6/16/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
8è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2007)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/19/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
19è Aplec de Montgat (9/24/2006)   Montgat Maresme Marinada
Diada 11 setembre (9/11/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (9/8/2006)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/30/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/22/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (7/15/2006)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Festa Major (6/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (6/25/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
47è Concurs de Cardedeu (6/18/2006)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
6è Aplec d'Altafulla (6/18/2006)   Altafulla Tarragonès Ciutat de Terrassa
Ballada (6/18/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
31è Aplec de les Borges del Camp (6/17/2006)   Les Borges del Camp Baix Camp Conjunt
Ballada (3/25/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Castellar (3/5/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (3/5/2006)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (2/26/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
21è Castanyada (11/20/2005)   Girona Gironès Baix Empordà
Diada Nacional (11/8/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Homenatge a Salvador Simon i Donatiu (10/1/2005)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Ballada (10/1/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/24/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (7/27/2005)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (7/2/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Mollerussa (5/28/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
30è Nit dels Músics (5/20/2005)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Diada de Sant Jordi (4/23/2005)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
2è Aplec del Foix (4/3/2005)   Cubelles Garraf La Principal del Llobregat
23è Aplec del Masnou (3/27/2005)   El Masnou Maresme Marinada
Diada sardanista (2/27/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (11/28/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fires i festes (11/7/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada d'estiu (8/29/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Ballada (8/28/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
5è Aplec de Moià (8/1/2004)   Moià Bages Marinada
11è Cloenda cursos (6/26/2004)   Vinaixa Garrigues Onze de Setembre
25è Aplec Conjunt (6/13/2004)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
76è Aplec d'Igualada (6/13/2004)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Revetlla d'apelc (6/5/2004)   Calella Maresme Marinada
Ballada (12/26/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
7è Aplec de Barcelona - Parc Ciutadella (12/21/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Montgat (9/28/2003)   Montgat Maresme La Flama de Farners
47è Aplec de la Garriga (9/10/2003)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Audició (8/19/2003)   Andorra la Vella Andorra Riella d'Agramunt
50è Aplec de Ripoll (7/20/2003)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (6/30/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
14è Trobada Comarcal Sardanista del Ripollès (6/29/2003)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (6/28/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Jovenívola d'Agramunt
25è Aniversari Entitat (6/1/2003)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Aplec de Mollerussa (5/31/2003)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
351è Doble ballada (4/13/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
ballada (3/23/2003)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Diada Sardanista (2/23/2003)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/8/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
9è Aniversari entitat (11/2/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Castanyada (11/1/2002)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Festa sardanista (10/20/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
35è Aplec de Ripollet (9/1/2002)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1è Aplec de Santa Maria de Besora (8/31/2002)   Santa Maria de Besora Osona Sabadell
Ballada (7/17/2002)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Montblanc (6/30/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Marinada
Aplec de la Salut (5/13/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
13è Aplec de Roda de Barà (4/1/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
15è Aplec de Sant Boi (3/17/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
3è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2002)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Diada Sardanista (2/24/2002)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Concert (1/13/2002)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
17è Aplec de Sant Climent (11/25/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
27è Aplec de Malgrat (10/7/2001)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Torredembarra (7/28/2001)   Torredembarra Tarragonès Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/7/2001)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Granollers (1a etapa)
Ballada festa Major (6/28/2001)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Nit dels músics (6/8/2001)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
3è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festes de Sant Martirià (10/22/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Reus Jove
13è Aplec de Montgat (9/24/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/2/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada a Terrassa (3/19/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
Audició Sabadell (12/5/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició Matadepera (7/14/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
5è Aplec de Barcelona (Catedral) (6/12/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Audició Sabadell (4/25/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
11è Aplec de Sants (5/24/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Audició 75è aniversari (5/16/1998)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
62è Aplec de Santa Perpètua (5/3/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
6è Aplec de la Capital del Cava (4/26/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
1003è Ballada a la Catedral (3/28/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Sabadell (1/18/1998)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
17è Aplec del Priorat (8/3/1997)   Falset Priorat La Principal de Collblanc
29è Aplec de Palamós (7/27/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Jove Dansaires Vilanovins
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
11è Aplec de Gavà (10/12/1996)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
40è Aplec de la Garriga (9/15/1996)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Ripollet (9/1/1996)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes de Festa Major (6/23/1996)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marina
34è Aplec de la Bisbal (6/9/1996)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Audició a Sabadell (4/28/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.