Activitats on s'ha tocat l'obra Cap de Creus
Activitat Població Comarca Cobla
42è Diada Sardanista (11/3/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec del Remei (10/21/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/16/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada de Sardanes a la Fresca (7/10/2018)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/6/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/23/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
30è Aplec d'Encamp (9/2/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada (7/4/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
6è Festa de la Mongeta del Ganxet (11/27/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
21è Aplec de la Tartrana (10/16/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Concurs Mercè (9/25/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (8/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (8/14/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Festes de Can Vallhonrat (7/16/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
41è Aplec de l'Escala (6/5/2016)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/27/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
20è Aplec de la Tartrana (10/18/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (8/30/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/28/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (6/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/27/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (5/17/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Engresca't Llefià (4/25/2015)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (3/8/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (1/11/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/29/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (9/7/2014)   Berga Berguedà Lluïsos
36è Aplec de Martorelles (9/6/2014)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
13è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2014)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (7/19/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/25/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Ballada (6/21/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/24/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (4/20/2014)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Festa Major d'hivern (1/26/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Momeorial Valentí Chesa (10/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2013)   Tona Osona Genisenca
sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (7/7/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
40è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/26/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Les 10 millors sardanes ... (4/5/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
Aplec de Tardor (10/21/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
27è Aplec de Gavà (10/12/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (9/8/2012)   L'Estartit Baix Empordà La Principal de Porqueres
45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (2/19/2012)   Tona Osona Genisenca
32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Lluïsos
Festa major de Sant Antoni (1/15/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Doble audició (12/11/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (10/22/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/28/2011)   Le Pertús França Les Casenoves
10è Aplec de Santa Maria de Besora (8/27/2011)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (8/15/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (7/12/2011)   Sant Cebrià Rosselló Les Casenoves
Ballada (6/24/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (4/3/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
25è Trobada sardanista infantil (4/3/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (9/12/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (7/25/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
Sant Jordi (4/23/2010)   Manlleu Osona Genisenca
1335è Ballada (4/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (3/7/2010)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Ballada (12/13/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (11/14/2009)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Cadaqués
22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (9/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
11 de Setembre (9/11/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (9/5/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Ballada (8/23/2009)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Cicle de ballades d'estiu (8/21/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (8/16/2009)   Moià Bages Sabadell
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Ballada (8/2/2009)   Sant Esteve de Palautordera Vallès Oriental Sabadell
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (7/12/2009)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (7/4/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dia de la Sardana (6/21/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Ballada (6/6/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Bellpuig
11è Aplec de Barberà (5/16/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (5/9/2009)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
67è Aplec de Mollet (5/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/26/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Ballada (4/19/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (4/5/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
24è Trobada Sardanista Infantil (3/29/2009)   Cassà de la Selva Gironès Selvamar
100 anys de la Costa Brava (3/15/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (3/8/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
7è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2008)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Festa Major (7/4/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Cadaqués
Festa Major d'hivern (1/20/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
6è Trobada sardanista (11/25/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
4è Aplec d'Esplugues (11/4/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
14è Aniversari Grup Tamborí (11/3/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
20è Aplec de Montgat (9/23/2007)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Festa major (6/9/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/9/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (1/7/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Gavà (10/12/2006)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
19è Aplec de Sant Hilari (8/20/2006)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Festa de Major (7/1/2006)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
79è Aplec de Calella (6/4/2006)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Polinyà (5/21/2006)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
2è Concert (5/6/2006)   Cadaqués Alt Empordà Cadaqués
5è Festa Catalana (3/5/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
21è Castanyada (11/20/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (10/22/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
4è Aplec de santa Maria de Besora (8/27/2005)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
18è Aplec de Sant Hilari (8/21/2005)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Festa Major (8/21/2005)   Santa Coloma (Andorra) Andorra Thermalenca
Diada Sardanista (5/22/2005)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
24è Setmana cultural. Homenatge a Sebastià Cabrisas (4/16/2005)   Cadaqués Alt Empordà Cadaqués
Diada Nacional (9/8/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
3è Aplec de Santa Maria de Besora (8/28/2004)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
17è Aplec de Sant Hilari (8/22/2004)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Ballada (7/31/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva Cadaqués
Dia de la Sardana (6/20/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Audició doble (5/19/2004)   Vilanova i la Geltrú Garraf Conjunt
15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2004)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Molins de Rei (5/9/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig Cobla
33è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva Cadaqués
Ballada (1/25/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (11/30/2003)   Badalona Barcelonès Mediterrània
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
6è Aniversari del Foment Sardanista (9/20/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
2è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2003)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (8/17/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
Festa d'Escaldes-Engordany (6/15/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Festa Major (6/13/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
54è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2003)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
2è Festa catalana (3/9/2003)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal de Collblanc
14è Aplec de Bellpuig (9/15/2002)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra Conjunt
21è Aplec de Berga (9/1/2002)   Berga Berguedà Genisenca
1è Aplec de Santa Maria de Besora (8/31/2002)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/26/2002)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
4 hores de sardanes (6/29/2002)   Roda de Ter Osona Genisenca
Aplec de Torelló (5/19/2002)   Torelló Osona Jovenívola d'Agramunt
53è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2002)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
Festa de Sant Jordi (4/21/2002)   Rubí Vallès Occidental Vila de Blanes
3è Festa del soci (2/3/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
6è Festa Sardanista (1/27/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada doble (11/18/2001)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
16è Aplec de Gavà (10/12/2001)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa major Sants (8/25/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
16è Aplec de Ribes (8/5/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/28/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Matadepera (7/21/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
37è Aplec de Sant Celoni (7/15/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Selvamar
28è Aplec de Roses (4/16/2001)   Roses Alt Empordà Vila de Roses
14è Aplec de Sants (4/8/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
3è Festa dels amics dels músics (3/31/2001)   Parets del Vallès Vallès Oriental Nova Olot
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Diada Sardanista (2/25/2001)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (2/4/2001)   Sabadell Vallès Occidental Thermalenca
Sortida del primer sol (1/1/2001)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada Sabadell (10/22/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
13è Aplec de Montgat (9/24/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra Conjunt
13è Aplec de Sant Hilari (8/20/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Cadaqués
Ballada Matadepera (8/16/2000)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
7è Nit de la Sardana de Sant Pere de Ribes (7/28/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
3è Aplec de Mataró (7/2/2000)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Festa major Terrassa (6/30/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
27è Aplec de Roses (4/24/2000)   Roses Alt Empordà Montgrins
35è Aplec de Bellvitge (4/24/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada de sardanes (12/12/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Genisenca
15è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/28/1999)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada a Terrassa (11/27/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Festival de música popular (10/24/1999)   Sant Vicenç de Castellet Bages Mediterrània
22è Aplec de Montmelò (9/18/1999)   Montmeló Vallès Oriental Genisenca
11è Aplec de Matadepera (7/17/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
5è Aplec de Barcelona (Catedral) (6/12/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
25è Aplec de Calonge (5/29/1999)   Calonge Baix Empordà La Bisbal Jove
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
25è Aplec de Cerdanyola (3/14/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Nova Olot
Sardanes a Mollet (12/8/1998)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
6è Aplec de la Capital del Cava (4/26/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
18è Aplec de Navarcles (2/8/1998)   Navarcles Bages Marinada
Audició Catedral (11/29/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Catedral (11/15/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
10è Aplec de Tossa de mar (10/12/1997)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
10è Aplec de Martorell (10/5/1997)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
25è Aplec de Tarragona (8/9/1997)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
44è Aplec de Ripoll (7/20/1997)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (7/12/1997)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
45è Aplec de Banyoles (7/6/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
43è Aplec d'Anglès (6/15/1997)   Anglès La Selva Cadaqués
29è Aplec de Cornellà (6/8/1997)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
61è Aplec de Santa Perpètua (5/4/1997)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Cerdanyola (3/9/1997)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Montmeló (9/21/1996)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
42è Aplec d'Angles (6/16/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
4è Aplecd d'Amer (5/1/1996)   Amer La Selva Cadaqués
19è Aplec de Castellar (3/3/1996)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.