Activitats on s'ha tocat l'obra Joves lleons
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/27/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2018)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Ballada (9/9/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (8/29/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Mediterrània
Ballada (8/17/2018)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (8/15/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
Ballada de Festa Major (6/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
Ballada Plaça Eivissa (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
44è Aplec a Cerdanyola (3/11/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec del Vendrell (7/16/2017)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (7/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/27/2017)   Reus Baix Camp Reus Jove
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (5/21/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Aplec d'Esparreguera (5/20/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Fires i festes de la Santa Creu (5/5/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (5/1/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (3/26/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (11/13/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
11 de setembre (9/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Ballada (7/17/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Ballada (6/24/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
La patum (5/29/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
Ballada (2/14/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Diada del soci (2/7/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Ballada (12/27/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Doble (10/12/2015)   Salt Gironès Baix Empordà
71è Aplec de Badalona (9/20/2015)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
11 setembre (9/11/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (8/23/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (7/3/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Nits d'estiu (7/2/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (3/28/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (12/7/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/14/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/24/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (1/12/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/5/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (10/20/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (9/29/2013)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Vila de Caldes
47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Mediterrània
Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Ballada (7/7/2013)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Ballada (6/29/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
Ballada (6/24/2013)   Teià Maresme Vila de Caldes
Festa Egara (6/22/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
25è Aplec de l'Eixample (6/16/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Presentació de la cobla Vila de Caldes (2/24/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Ballada (2/17/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (11/18/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Castanyada (11/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11è Aplec de Santa Maria de Besora (8/25/2012)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (8/17/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
Ballada (8/11/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (7/26/2012)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
18è Aplec de Torregrossa (7/14/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
4è Aplec de Castellbisbal (7/14/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec jove Vila de Juneda (3/31/2012)   Juneda Garrigues Juvenil Lo Castell
19è Sarau Artesenc (12/8/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major Sarrià (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Cicle de ballades d'estiu (8/5/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
16è Aplec del Romesco (7/16/2011)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Jovenívola d'Agramunt
28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Marina
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (2/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (11/6/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Festa Major Santa Eugènia (9/5/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Festa Major Santa Eugènia de Ter (9/5/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (7/28/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lloret (7/24/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Estiu 2010 (7/23/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/23/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (7/10/2010)   Illa de Tet Rosselló Nova Germanor
38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (6/27/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Cossetània
74è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (4/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/21/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
22è Aplec del Roser (10/4/2009)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme Marinada
Cicle de ballades d'estiu (7/31/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Diada del soci (6/24/2009)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
449è Doble (1/25/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell Juvenil Lo Castell
Hipercor (8/27/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (7/20/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Juvenil Lo Castell
Festa Major (6/24/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
10è Calçotada (2/24/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
9è Diada del soci (2/3/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Festa catalana (8/5/2007)   Prats de Molló Vallespir Mil·lenària
5è Sardanes a la fresca (7/25/2007)   Tiana Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a l'Eixample (5/6/2007)   Barcelona Barcelonès Rambles
26è Aplec de Canohes (3/4/2007)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
413è Doble (1/14/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11 setembre (9/11/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (8/27/2006)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Aplec d'Oceja (8/13/2006)   Oceja Capcir Mil·lenària
4è Aplec de la Garrotxa (7/22/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
56è Concurs colles (6/11/2006)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
9è Aplec de Sant Llorenç de Salanca (4/2/2006)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Mil·lenària
Aplec de Cànoes (3/5/2006)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
Diada del soci (2/19/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
26è Aplec de la Candelera (2/5/2006)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària
Aplec de Salou (11/6/2005)   Salou Tarragonès Reus Jove
Fires i festes (11/1/2005)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (10/16/2005)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
161è Aplec de Sant Maurici (9/22/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
El Roser (9/18/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Marina
33è Aplec de Peralada (8/28/2005)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
4è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2005)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/2/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (7/2/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Festa Major (6/27/2005)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Aplec de les Borges del Camp (6/18/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
14è Aplec de La Llagosta (4/17/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/10/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
1000 programes de ràdio Cornellà (3/13/2005)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (2/20/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Doble ballada (11/28/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/10/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Ballada (9/11/2004)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Ballada d'estiu (8/29/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Festa Major (8/28/2004)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Audició Girocentre (8/18/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (8/3/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Sant Joan (6/23/2004)   Reus Baix Camp Reus
18è Aplec de Nit (6/19/2004)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Ballada (6/12/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Vilafranca del Penedès (5/30/2004)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Catània
9è Aplec de Molins de Rei (5/9/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (4/4/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Fires i festes (11/1/2003)   Girona Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
49è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/5/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
59è Aplec de Badalona (9/21/2003)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa major 2003 (9/14/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
22è Aplec de Berga (9/7/2003)   Berga Berguedà Genisenca
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
50è Aplec de Ripoll (7/20/2003)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
41è Aplec d'Olot (7/13/2003)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Inauguració Plaça de la Sardana (5/3/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (4/26/2003)   Terrassa Vallès Occidental Premià
46è Aplec de Girona (4/6/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (2/23/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (1/19/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada Festa Major (8/31/2002)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/7/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Solsona
Ballada (6/24/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballades (2) (6/24/2002)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Cornellà
59è Aplec de Manlleu (6/23/2002)   Manlleu Osona La Flama de Farners
40è Aplec de la Bisbal (6/9/2002)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada- Festa Major (6/1/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (4/23/2002)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada (3/10/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (12/16/2001)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (11/25/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (11/4/2001)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
ballada (10/21/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (10/14/2001)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
3è Trobada músics Blanencs (10/5/2001)   Blanes La Selva Desconeguda
Aplec de Lleida (9/23/2001)   Lleida Segrià Tres Turons
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (9/15/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (8/27/2001)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (8/8/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (7/29/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
39è Aplec de Sabadell (7/1/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble ballada (6/29/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (5/13/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
597è Audició (2/11/2001)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
ballada (2/4/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
295è Doble a Riudellots (1/14/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Doble a Sant Quirze (12/6/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
5è Trobada aplecs comarques barcelonines (11/19/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada a Terrassa (11/11/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada Sabadell (10/22/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada doble festa major (9/25/2000)   Barcelona Barcelonès Ressò
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa major Sants (8/20/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada Matadepera (8/2/2000)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
7è Nit de la Sardana de Sant Pere de Ribes (7/28/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
19è Aplec de Valls (6/17/2000)   Valls Alt Camp Ressò
15è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/28/2000)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Vila de Blanes
2è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2000)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada Sabadell (4/9/2000)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada a la Llagosta (3/19/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Contemporània
Ballada a l'Hospitalet (12/8/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Audició Sabadell (11/28/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festival de música popular (10/24/1999)   Sant Vicenç de Castellet Bages Mediterrània
12è Aplec de Tossa (10/10/1999)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
25è Aplec de Malgrat (10/3/1999)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
42è Aplec de Canyamars (9/12/1999)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
43è Aplec de la Garriga (9/10/1999)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de Berga (9/5/1999)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
21è Aplec de Martorelles (9/4/1999)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Audició Matadepera (8/11/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
14è Aplec de Ribes (8/1/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
26è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/1999)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Cornellà
37è Aplec d'Artés (7/4/1999)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/1999)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Reus Jove
26è Aplec de Montblanc (6/27/1999)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
Revetlla a Mollet (6/23/1999)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
37è Concurs de colles sardanistes (5/2/1999)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
20è Aniversari cobla Ciutat de Terrassa (2/7/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
1020è Ballada Catedral (10/10/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sardanes a Sant Gervasi (5/17/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
62è Aplec de Santa Perpètua (5/3/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Catedral (11/15/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
8è Aplec de Salou (11/9/1997)   Salou Tarragonès La Principal de Tarragona
Audició Sabadell (7/12/1997)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
48è Aplec de Granollers (7/12/1997)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
45è Aplec de Banyoles (7/6/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Juvenil Ciutat de Solsona
61è Aplec de Santa Perpètua (5/4/1997)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
55è Aplec de Mollet (5/1/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
3è Aniversari Grup Tamborí (11/9/1996)   Sant Pere de Ribes Garraf Juvenil de l'Anoia

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.