Activitats on s'ha tocat l'obra Per tu, Rita
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (10/21/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
Ballada (9/9/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos
18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Ballada (4/21/2018)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (2/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/7/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (1/29/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
19è Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (8/31/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Ballada (7/29/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (3/5/2016)   Manresa Bages Lluïsos
36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
75è Concurs de colles sardanistes (11/1/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (8/14/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Festa Major (8/9/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de Taradell (6/21/2015)   Taradell Osona Lluïsos
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Ballada (2/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (2/8/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa major (8/21/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (7/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festa del Barri del Ninot (7/5/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballada (7/17/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Fira modernista (5/11/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sant jordi (4/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (8/5/2012)   Baixàs Rosselló Sol de Banyuls
18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (3/4/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (2/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Doble ballada (10/12/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (7/31/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/25/2011)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
Ballada (7/21/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Cicle de ballades d'estiu (7/15/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Audició de Sardanes (6/15/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (5/1/2011)   Cotlliure Rosselló Sol de Banyuls
20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Presentació oficial de la cobla (1/2/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Diada Nacional (9/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Festa Major (8/3/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Estiu 2010 (7/16/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
59è Aplec de Cardedeu (6/20/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
31è Aplec de Mollerussa (5/29/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
1310è Ballada (5/22/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (12/20/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
35è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Doble (10/12/2009)   Salt Gironès Foment del Montgrí
28è Concurs (9/13/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (8/28/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària
10è Aplec de Moià (8/2/2009)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Torredembarra (7/25/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Cicle de ballades d'estiu (7/17/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/5/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (7/4/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Dia Universal de la sardana (6/21/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
10è Aplec de Vilassar de Dalt (3/15/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Doble ballada (11/16/2008)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
29è Aplec de Salou (11/9/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
9è Gresca torrellonenca (11/2/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2008)   Girona Gironès Reus Jove
Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
23è Aplec de Gavà (10/12/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Malgrat (10/5/2008)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona Sabadell
42è Aplec Baix Camp (9/21/2008)   Reus Baix Camp Conjunt
52è Aplec de la Garriga (9/10/2008)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Ballada (7/26/2008)   Begues Baix Llobregat Sabadell
13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/19/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Hipercor (7/16/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
46è Aplec de Sabadell (6/29/2008)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Girona
5è Aplec de Cubelles (6/28/2008)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
9è Aplec de Perpinyà (6/21/2008)   Perpinyà Rosselló La Principal de la Bisbal
27è Aplec d'el Prat de Llobregat (6/15/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
81è Aplec de Calella (6/1/2008)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Aplec de l'Escala (6/1/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Patum (5/22/2008)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
41è Aplec de Lloret (5/4/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (4/23/2008)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
21è Aplec de Sants (4/13/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Concert presentació cobla Cossetània (4/13/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
51è Aplec de Girona (4/6/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (4/6/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (3/30/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Sabadell
19è Aplec a l'ermita de Barà (3/24/2008)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Presentació CD (3/15/2008)   Manresa Bages Montgrins
Concert (2/23/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/18/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Castanyada (11/1/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/12/2007)   Torelló Osona Sabadell
Ballada (9/11/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
ballada (8/5/2007)   Calella Maresme Sabadell
ballada (7/22/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Ballada (7/7/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (5/26/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (5/19/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell Tàrrega Jove
12è Aplec de Molins de Rei (5/13/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig
Ballada (11/19/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Ballada (9/24/2006)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Doble ballada (8/26/2006)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Mataró
34è Aplec d'Artés (7/1/2006)   Artés Bages Marinada
64è Aplec de Mollet (5/1/2006)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (3/12/2006)   Elna França Mil·lenària
Ballada (11/27/2005)   Ribesaltes Rosselló Mil·lenària
4è Aplec de Prada (9/11/2005)   Prada Conflent Mil·lenària
Aplec de Sant Boi (3/20/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
Sant Josep Oriol (3/13/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Castanyada (10/30/2004)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
48è Aplec de la Garriga (9/10/2004)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec nocturn (7/29/2004)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Ballada (6/27/2004)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
62è Aplec de Mollet (5/1/2004)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
33è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva Cadaqués
Concert de Sradanes de Fires (10/29/2003)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Barcelona - Roquetes (10/26/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (8/17/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (8/17/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
41è Aplec de Sabadell (6/29/2003)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Girona
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (6/28/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
9è Aplec de Barcelona - Catedral (6/14/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
35è Aplec de Cornellà (6/8/2003)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
30è Aplec de Roses (4/21/2003)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
26è Aplec de Sants (4/13/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
31è Aplec de Celrà (3/9/2003)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Festa Major de Sant martirià (10/20/2002)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
8è Aplec de la Catedral - Barcelona (6/15/2002)   Barcelona Barcelonès Mil·lenària
Aplec del Pla de Santa Maria (5/12/2002)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
14è Aplec de Tossa (10/14/2001)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
48è Aplec de Ripoll (7/15/2001)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
74è Aplec de Calella (6/3/2001)   Calella Maresme Montgrins
52è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2001)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
28è Aplec de Premià de Mar (4/29/2001)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
9è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/29/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
23è Aplec de Ceret (4/16/2001)   Ceret Vallespir Mil·lenària
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva Montgrins
Ballada a Granollers (1/20/2001)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Aplec de Barcelona - Ciutadella (12/24/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
34è Aplec Baix Camp (9/17/2000)   Reus Baix Camp Conjunt
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Audició Sabadell (7/24/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
Sardanes de la Patum (5/30/1999)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
50è Aniversari colla Sempre Catalans (4/18/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a Sant Gervasi (3/28/1999)   Barcelona Barcelonès Rambles
1028è Ballada Catedral (11/28/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
31è Aplec de Ripollet (9/6/1998)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
1006è Ballada Catedral (4/25/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
10è Aplec de Martorell (10/5/1997)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
41è Aplec de la Garriga (9/21/1997)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
40è Aplec de Canyamars (9/14/1997)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
44è Aplec de Ripoll (7/20/1997)   Ripoll Ripollès Juvenil de Bellpuig
45è Aplec de Banyoles (7/6/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
1è Aplec de Sant Gervasi (6/29/1997)   Barcelona Barcelonès Rambles
3è Aplec de Barcelona (Catedral) (6/14/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Juvenil de Bellpuig

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.