Activitats on s'ha tocat l'obra A Banyoles, el 50è
Activitat Població Comarca Cobla
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (9/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/9/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada d'estiu (8/22/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (7/27/2018)   Calafell Baix Penedès Tàrrega (2ona època)
29è Aplec a Bellvís (7/21/2018)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/17/2018)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (2/25/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/6/2017)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (7/23/2017)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Ballada (7/12/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ballada (6/23/2017)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Colenda SardaTic (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Campionat de sardanes (4/30/2017)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
Ballada (4/29/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme La Flama de Farners
45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Ballada (2/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (11/1/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (9/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Cicle d'estiu (9/18/2016)   Calella Maresme Sabadell
21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (6/12/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Ballada (5/29/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
89è Sardanes estiu 2015 (7/18/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (6/7/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (5/24/2015)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
43è Aplec Ciutat de Tarragona (5/3/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (1/4/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (11/16/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Malgrat (10/5/2014)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (9/20/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Diada (9/11/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Festa Major (8/24/2014)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Sant Magí (8/19/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/26/2014)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
L'aplec de les Borges del Camp (6/21/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
4è Aplec de Torres del Segre (6/21/2014)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Ballada (6/1/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/2/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (11/10/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (10/27/2013)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (10/13/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (10/12/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Marinada
59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dia de la Mare (5/5/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
1è Aplec d'Hivern (1/27/2013)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
37è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/18/2012)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (8/18/2012)   Artés Bages Marinada
50è Aplec de Sabadell (7/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (7/1/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
69è Aplec de Manlleu (6/23/2012)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Ballada (6/6/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Doble audició (12/18/2011)   Sils La Selva La Flama de Farners
29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Doble ballada (11/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ballada (11/11/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
44è Aplec de Ripollet (9/4/2011)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a Matadepera (7/20/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Tradicions en dansa (6/18/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Marinada
75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1363è Ballada (4/2/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (3/20/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Concurs (7/24/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
48è Aplec de Sabadell (6/27/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/28/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Diada del soci (2/14/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Doble (12/20/2009)   Sils La Selva Marinada
456è Doble ballada (11/22/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/23/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària
Concurs de colles (7/11/2009)   Vic Osona Ciutat de Cornellà
Festa Major (7/5/2009)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (5/30/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Lluïsos
22è Aplec de Sants (5/24/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Roda de Barà (4/13/2009)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Castellar del Vallès (3/1/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/8/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festa major de Sant Nicolau (12/8/2008)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Doble Audició (12/6/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Tardor (11/30/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/2/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Castanyada (10/25/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/19/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/20/2008)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major (8/27/2008)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Festa major (7/27/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Festa Major (7/21/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aplec de Banyoles (7/6/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Diada del Soci (7/5/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Ballada (6/24/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
19è Aplec de Polinyà (5/18/2008)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/29/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
61è Aniversari Sabadell Sardanista (3/16/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Canoes (3/2/2008)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
427è Doble (12/2/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/18/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (10/6/2007)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
32è Aplec de Sant Cugat (9/30/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de la Garriga (9/10/2007)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
Ballada (7/13/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
35è Aplec d'Artés (7/7/2007)   Artés Bages Marinada
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
46è Aplec de Figueres (5/20/2007)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (12/17/2006)   Prada Conflent Mil·lenària
Diada del soci (12/17/2006)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Ballada (12/10/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (11/26/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
35è Aplec de Súria (10/8/2006)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Nova Orquestra
25è Aplec de Berga (9/3/2006)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
28è Aplec de Martorelles (9/2/2006)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
2è Aplec de Premià de Mar (9/2/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/26/2006)   Manresa Bages Ciutat de Terrassa
Aplec d'Oceja (8/13/2006)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
21è Aplec de Ribes de Freser (8/6/2006)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Ballada (7/25/2006)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (7/15/2006)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
57è Aplec de Granollers (7/8/2006)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Festa de Major (6/30/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
38è Aplec de Cornellà (6/11/2006)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
10è Aplec d'Almacelles (6/3/2006)   Almacelles Segrià Bellpuig
Ballada (5/20/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
70è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Ballada (4/2/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
34è Aplec de Celrà (3/12/2006)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Doble (12/11/2005)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Salou (11/6/2005)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (10/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
391è Doble audició (10/16/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Aplec de Gavà (10/12/2005)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
29è Concurs i ballada (10/9/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
El Roser (9/18/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
2è Aplec d'Òdena (9/17/2005)   Òdena Anoia Marinada
Ballada (9/17/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
8è Aplec de Sant Andreu (9/17/2005)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Festa major (9/10/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de la Garriga (9/10/2005)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/4/2005)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/21/2005)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/20/2005)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (8/20/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/20/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Ripoll (7/17/2005)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/13/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Concurs (7/10/2005)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (7/3/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
43è Aplec de Sabadell (6/26/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/12/2005)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Marinada
Ballada (6/5/2005)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
21è Aplec de Sitges (5/15/2005)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Aplec de Montpellier (5/7/2005)   Montpeller França Mil·lenària
38è Aplec de Lloret (5/1/2005)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
13è Aplec Capital del Cava (4/24/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Sant Jordi (4/23/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Diada del soci (2/20/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
381è Doble ballada (1/30/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Ballada (1/23/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
35è Aplec de Cornellà (6/8/2003)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
19è Aplec de Sitges (5/18/2003)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Salou (11/3/2002)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major de Sant martirià (10/19/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
50è Aplec de Banyoles (7/7/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.