Activitats on s'ha tocat l'obra Roca Ventosa
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
Ballada (11/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Sabadell
Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (9/10/2018)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Ballada (8/19/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (8/12/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
Ballada (8/10/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig Cobla
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/28/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (6/24/2018)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Conjunt
31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (6/24/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/23/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
90è Sardanes a la fresca (9/24/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
11 de setembre (9/11/2016)   Torelló Osona Lluïsos
Ballada (8/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/25/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (7/23/2016)   Montgat Maresme Punt Cat
Festa major (6/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (3/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa de la Verema (9/5/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (7/24/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
Festival d'estiu de cobles i compositors (7/15/2015)   Tiana Maresme La Principal d'Amsterdam
Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Marinada
Ballada (10/11/2014)   Manresa Bages Llevantina
Ballada (6/27/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (6/22/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (11/30/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
11 de Setembre (9/11/2013)   L'Arboç Baix Penedès Reus Jove
Festa major (8/19/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major (8/18/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/9/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Festa Major (8/4/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/1/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (3/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Festes de Nadal (12/29/2012)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (6/23/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Pàsqua (4/9/2012)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
10è Aplec de Santa Maria de Besora (8/27/2011)   Santa Maria de Besora Osona Bellpuig
Ballada (4/10/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
35è Aplec de l'Escala (10/16/2010)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
29è Sardenes al cor de Catalunya (8/12/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
21è Aplec de L'ametlla de Mar (8/7/2010)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (7/2/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
1000è 50è aniversari- ballada 1000 (3/7/2010)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
25è Aplec de Sant Climent (11/22/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Portbou (8/9/2009)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
41è Aplec de Palamós (7/26/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Cicle de ballades d'estiu (7/17/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Festa Major (6/29/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aplec de Vilafranca del Penedès (5/31/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
40è Aplec de Primavera de Torelló (5/17/2009)   Torelló Osona Lluïsos
20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (5/9/2009)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
37è Aplec de Tarragona (5/3/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aplec de Maspujols (5/1/2009)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ballada (4/26/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Festa Major Sant Antoni (1/18/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Festa Major (9/14/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
27è Aplec de Berga (9/7/2008)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (8/9/2008)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/1/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
39è Aplec de Torelló (5/18/2008)   Torelló Osona Bellpuig
Ballada (10/6/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Torredembarra (7/28/2007)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme Sabadell
Ballada (6/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
12è Aplec de Molins de Rei (5/13/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig
30è Aplec de Breda (4/8/2007)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
Ballada (8/19/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (7/12/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa de Major (6/30/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
6è Aplec d'Altafulla (6/18/2006)   Altafulla Tarragonès Ciutat de Terrassa
Lliurament de diplomes (6/10/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Ballada (5/27/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (5/20/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Diada sardanista (5/20/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Dansa del Roser (5/14/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Tossa (10/9/2005)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Ballada (8/27/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
12è Aplec d'Osseja (8/7/2005)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Ballada (8/7/2005)   Montserrat Bages Contemporània
28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Rubí (9/25/2004)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dia de la Sardana (6/20/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Ballada doble (5/30/2004)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Doble ballada (4/11/2004)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Ballada (3/7/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ballada (1/18/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Aplec d'hivern (12/8/2003)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
Fires i festes (10/26/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Festa major de Sant Martirià (10/19/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Bellpuig Cobla
49è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/5/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
Festa major (6/25/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Doble ballada (12/1/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
58è Aplec de Badalona (9/15/2002)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
21è Concurs de colles (9/8/2002)   La Llagosta Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (8/25/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Manresa
Ballada (8/4/2002)   Arenys de Munt Maresme Baix Empordà
34è Aplec de Palamós (7/28/2002)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
49è Aplec de Ripoll (7/21/2002)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/19/2002)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Audició de Sardanes (7/14/2002)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/10/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
29è Aplec de Premià de Mar (4/28/2002)   Premià de Mar Maresme Premianenca
26è Aniversari Ripollet Sardanista (11/18/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (10/7/2001)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
35è Aplec del Baix Camp (9/16/2001)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/26/2001)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Sardanes - Gràcia (8/16/2001)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició (7/29/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
7è Aplec de Torredembarra (7/28/2001)   Torredembarra Tarragonès Conjunt
Cicle d'estiu (7/27/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (6/30/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada festa Major (6/28/2001)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Cornellà (6/10/2001)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Móra d'Ebre (5/27/2001)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Sardanes a Granollers (5/26/2001)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Torelló (5/20/2001)   Torelló Osona Reus Jove
Aplec de la Salut (5/14/2001)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Sils (4/15/2001)   Sils La Selva Mediterrània
14è Aplec de Sants (4/8/2001)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Nou de Gaià (4/1/2001)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Doble audició (3/4/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Juvenil de Bellpuig
4è Trobada sardanista (12/30/2000)   Vic Osona Marinada
Festa de la sardana a Cerdanyola (12/3/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Sant Climentde Llobregat (11/26/2000)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
25è Aniversari Ripollet Sardanista (11/12/2000)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
56è Aplec de Badalona (9/17/2000)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Peralada (8/27/2000)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Festes de les Santes (7/27/2000)   Mataró Maresme Conjunt
32è Aplec de Palamós (7/23/2000)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
8è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/22/2000)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
47è Aplec de Ripoll (7/16/2000)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
28è Aplec d'Artés (7/1/2000)   Artés Bages Juvenil de Bellpuig
10è Aplec d'Agramunt (6/24/2000)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
Aplec de nit a Mataró (6/17/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
5è Aplec a Cornet (6/4/2000)   Sallent Bages Ciutat de Manresa
Preludi de l'aplec de Calella (6/3/2000)   Calella Maresme Marinada
8è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Sardanes a Sant Gervasi (4/24/2000)   Barcelona Barcelonès Nocturna
Ballada Sabadell (4/2/2000)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada a la Llagosta (2/6/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició a Sant Quirze de Besora (12/6/1999)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana (11/28/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de tardor (11/28/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Genisenca
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
22è Aplec de Montmelò (9/18/1999)   Montmeló Vallès Oriental Genisenca
32è Aplec de Ripollet (9/5/1999)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Sant Hilari Sacalm (8/22/1999)   Sant Hilari Sacalm La Selva Genisenca
Audició Sant Llorenç (8/10/1999)   Sant Llorenç Savall Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
25è Aplec de Calonge (5/29/1999)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
556è Audició a Salt (4/18/1999)   Salt Gironès Baix Empordà
5è Aplec de Torredembarra (3/14/1999)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Concurs individual de Revesses (2/28/1999)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Diada sardanista (2/28/1999)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Aniversari d'Amics de la Sardana (2/21/1999)   Cassà de la Selva Gironès Baix Empordà
Audició Sabadell (1/24/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Parc de la Guineueta (1/17/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
5è Aniversari Grup sardanista Tamborí (11/7/1998)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Tossa (10/11/1998)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
41è Aplec de Canyamars (9/13/1998)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
42è Aplec de La Garriga (9/10/1998)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
20è Aplec de Martorelles (9/5/1998)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
5è Nit de la sardana (7/31/1998)   Sant Pere de Ribes Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
25è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/18/1998)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
49è Aplec de Granollers (7/11/1998)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
10è Aplec de Barcelona- Eixample (6/20/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
11è Aplec de Sants (5/24/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes al parc de l'Escorxador (4/5/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa de la Sardana (11/30/1997)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
10è Aplec de Martorell (10/5/1997)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
41è Aplec de la Garriga (9/21/1997)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Matadepera (7/19/1997)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (7/12/1997)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
16è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
43è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/25/1997)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana (12/1/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
11è Aplec de Gavà (10/12/1996)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
42è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/6/1996)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Ripollet (9/1/1996)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.