Activitats on s'ha tocat l'obra Capital del cava
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (11/1/2018)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
36è Aplec a Constantí (9/30/2018)   Constantí Tarragonès Reus Jove
52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Vents de Riella
Ballada (9/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (9/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (9/9/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/19/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/17/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/5/2018)   Pineda Maresme La Principal de Terrassa
Ballada (8/1/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada de Sardanes a la Fresca (7/24/2018)   Martorell Baix Llobregat Maricel
35è Aplec al Vendrell (7/22/2018)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Lluïsos
Ballada (7/21/2018)   Montgat Maresme Premià
Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/14/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos
Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada Diada de Sant Jordi (4/23/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/23/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (4/15/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (8/6/2017)   Calella Maresme Sabadell
Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (7/16/2017)   Calella Maresme Premià
Ballada (7/15/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Ballada (7/4/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Festa Major del Carmel (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
37è Aplec de la Vila de Juneda (7/2/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
43è Aplec de Montblanc (7/2/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
24è Memorial Jaume Raventós (6/18/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major Petita (6/10/2017)   Tiana Maresme Premià
Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (4/16/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/2/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Diada del soci (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (1/8/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (12/17/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (11/6/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
11 de setembre (9/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Cicle d'estiu (8/28/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/24/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Festa major poble Sec (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/18/2016)   Barcelona Barcelonès Contemporània
16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Montgrins
17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (3/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (2/7/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (1/3/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (11/29/2015)   Badalona Barcelonès Rambles
Castanyada (11/1/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
71è Revetlla aplec de Badalona (9/19/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (9/19/2015)   Creixell Tarragonès Reus Jove
11 setembre (9/11/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (8/28/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (8/28/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Festa Major (8/9/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Aplec de la Palma d'Ebre (8/2/2015)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/26/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (7/25/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
66è Aplec de Granollers (7/11/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/10/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (6/28/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Ballada (5/31/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
16è Aplec de Pasqua de Besalú (4/5/2015)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès Mediterrània
Ballada (3/8/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
Festa Major d'Hivern (3/1/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (12/31/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
29è Aniversari Grup Sardanista Tor Bellvitge (11/22/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (11/2/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
4è Aplec d'Alguaire (9/6/2014)   Alguaire Segrià Contemporània
Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
Ballada (8/23/2014)   Salou Tarragonès Reus Jove
Festa del Barri del Ninot (7/5/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
festa major (6/29/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Revetlla de Sant Joan (6/23/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/25/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Lluïsos
Calçotada (2/2/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Lluïsos
26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (5/26/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
44è Aplec de Torelló (5/19/2013)   Torelló Osona Les Casenoves
21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/27/2013)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Calçotada (2/17/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (12/23/2012)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Ballada (12/2/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Sant Cugat (9/30/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Ballada (9/22/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
13è Aplec de Moià (8/5/2012)   Moià Bages Lluïsos
16è Gran Nit de la Sardana (7/28/2012)   Canet de Mar Maresme Contemporània
18è Aplec de Torregrossa (7/14/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
9è Festa Major Poble Sec (7/14/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Canigó Grand Site (6/30/2012)   Prada Conflent Mil·lenària
22è Aplec d'Agramunt (6/30/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/15/2012)   Montgat Maresme Premià
12è Aplec d'Altafulla (6/10/2012)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (4/23/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Cloenda de cursets (3/25/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Calçotada sardanista (2/26/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (2/5/2012)   Barcelona Barcelonès Contemporània
738è Doble ballada (2/5/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/11/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Diada Nacional (9/10/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Bellpuig
44è Aplec de Ripollet (9/4/2011)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
4è Memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Mil·lenària
Ballada (5/22/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
ballada (5/7/2011)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/3/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (2/26/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (1/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Ballada (1/22/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (1/9/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada de Cap d'Any (1/1/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Rosselló
Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Lluïsos
21è Aplec de Sant Martí (11/7/2010)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (11/1/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/16/2010)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
25è Aplec de Gavà (10/12/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
1352è Ballada (10/9/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Remembrances (9/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (9/4/2010)   Alguaire Segrià Contemporània
6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/15/2010)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Festa Major (8/11/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Reus Jove
18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/30/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (7/25/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (7/24/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (7/23/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
8è Sardanes a la fresca (7/14/2010)   Tiana Maresme Marinada
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/9/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/9/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/18/2010)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (9/7/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp La Principal de Tarragona
Cicle de ballades d'estiu (7/17/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
7è Concurs de colles (5/10/2009)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
42è Aplec de Lloret (5/3/2009)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Tardor (10/19/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
37è Aplec de Súria (10/12/2008)   Súria Bages Empordanesa
33è Aplec d'Argelers de la Marenda (9/7/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Contemporània
Ballada (8/9/2008)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/25/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (7/18/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (6/24/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aplec Conjunt (6/8/2008)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat Baix Empordà
54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
28è Aplec d'Olesa (5/11/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
5è Concurs de colles (5/11/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Diada sardanista (4/27/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Contemporània
Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
10è Calçotada (2/24/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
31è Diada Sardanista (11/4/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada doble (11/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Contemporània
Aplec de Sant Andreu (9/15/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (8/27/2007)   Igualada Anoia Contemporània
6è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/28/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aplec del Pla de Santa Maria (7/14/2007)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (6/9/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec d'Oliana (5/1/2007)   Oliana Alt Urgell Contemporània
15è Aplec Capital del Cava (4/29/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
8è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Ballada (2/4/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Doble (12/10/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada (12/3/2006)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (11/12/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Fires i festes de Sant Narcís (11/5/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
40è Aplec de Lleida (9/17/2006)   Lleida Segrià Contemporània
Doble ballada (8/12/2006)   Roses Alt Empordà Rossinyolets
Doble (7/29/2006)   Caldes de Malavella La Selva Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/8/2006)   Roses Alt Empordà Contemporània
Festa Major (6/29/2006)   Reus Baix Camp Contemporània
27è Aplec Conjunt (6/11/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Ballada (6/10/2006)   Barcelona Barcelonès Contemporània
10è Aplec d'Almacelles (6/3/2006)   Almacelles Segrià Contemporània
14è Aplec Capital del Cava (4/30/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
42è Aplec de Sils (4/16/2006)   Sils La Selva Marinada
Ballada (4/8/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
34è Aplec del Masnou (3/26/2006)   El Masnou Maresme Vila d'Olesa
29è Aplec de Castellar (3/5/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (2/5/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Concurs Bescanó (11/5/2005)   Bescanó Gironès Contemporània
Ballada (10/8/2005)   Barcelona Barcelonès Sabadell
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
52è Aplec de Santiga (9/10/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Vila d'Olesa
Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Conjunt
Festa Major (8/27/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/2/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Conjunt
Festa Major (7/2/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/1/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Dia Universal de la Sardana (6/19/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig
15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
6è Fira del Cavall (5/16/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sant Jordi (4/24/2005)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
13è Aplec Capital del Cava (4/24/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
14è Aplec de La Llagosta (4/17/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Sant Boi (3/20/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (2/20/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (2/13/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (2/13/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (2/12/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (2/6/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò
Festa de Sant Antoni (1/16/2005)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Doble ballada (11/28/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec de Sant Climent (11/21/2004)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2004)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/7/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
50è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/3/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de l'Escala (3on època)
Romiatge al santuari de Bell-lloc (9/12/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
5è Aplec de Moià (8/1/2004)   Moià Bages Lluïsos
2è Aplec de la Garrotxa (7/24/2004)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Aplec d'Andorra la Vella (7/17/2004)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/13/2004)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig Cobla
Doble ballada (7/2/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa Major (6/24/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva Cadaqués
18è Aplec de Nit (6/19/2004)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Barcelona - Catedral (6/12/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Girocentre (6/9/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Trobada de puntaires (5/29/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
9è Aplec de Molins de Rei (5/9/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig Cobla
12è Aplec Capital del Cava (4/25/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
13è Aplec de La Llagosta (4/18/2004)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec del Masnou (3/28/2004)   El Masnou Maresme Marinada
Ballada (3/7/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
25 anys singulars (2/29/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
6è Diada cobles juvenils (12/28/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Ballada (12/13/2003)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (12/8/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Fires i festes (11/2/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Festa major de Sant Martirià (10/19/2003)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
18è Aplec de Gava (10/12/2003)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
16è Aplec de Martorell (10/5/2003)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Montgat (9/28/2003)   Montgat Maresme Marinada
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
59è Aplec de Badalona (9/21/2003)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
37è Aplec de Reus (9/21/2003)   Reus Baix Camp Reus Jove
22è Aplec de Berga (9/7/2003)   Berga Berguedà Genisenca
6è Aplec de Siurebre (9/7/2003)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
16è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (8/24/2003)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
35è Aplec de Palamós (7/27/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
15è Aplec de Matadepera (7/19/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
41è Aplec d'Olot (7/13/2003)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
3è Aplec de nit de Sant Sadurni d'Anoia (7/12/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2003)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Festa Major (6/30/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de l'Escorxador (6/22/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec a Les Borges del Camp (6/21/2003)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
Festa Major (6/14/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Festa Major (6/9/2003)   LLagostera Gironès Baix Empordà
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Cornellà (6/8/2003)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà Cadaqués
76è Aplec de Calella (6/1/2003)   Calella Maresme Conjunt
5è Aplec de Campdevànol (5/24/2003)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
54è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2003)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
39è Aplec de Torroella de mOntgrí (5/10/2003)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
11è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/27/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
30è Aplec de Roses (4/21/2003)   Roses Alt Empordà Montgrins
26è Aplec de Breda (4/13/2003)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
26è Aplec de Sants (4/13/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diumenge de Rams (4/13/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
22è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2003)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
29è Aplec de Cerdanyola (3/9/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Doble ballada (2/16/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (2/16/2003)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
13è Aplec de Salou (11/3/2002)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/27/2002)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (10/26/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major de Sant martirià (10/20/2002)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
28è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/20/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
31è Aplec de Súria (10/13/2002)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
28è Aplec de Malgrat (10/6/2002)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de la Garriga (9/10/2002)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (9/7/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Ripollet (9/1/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/28/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Hilari (8/18/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major Gràcia (8/16/2002)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
2è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
49è Aplec de Ripoll (7/21/2002)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Concurs (7/20/2002)   Castellbell i el Vilar Bages Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Matadepera (7/20/2002)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/16/2002)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
40è Aplec d'Olot (7/14/2002)   Olot Garrotxa Marinada
2è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/13/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (7/12/2002)   Manlleu Osona Ciutat de Cornellà
40è Aplec de Sabadell (6/30/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Picabaralla de cobles (6/29/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
51è Aplec de Cardedeu (6/16/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
22è Aplec d'Olesa (5/12/2002)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Mollet (5/1/2002)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/28/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
38è Aplec de Sils (4/21/2002)   Sils La Selva Marinada
13è Aplec de Roda de Barà (4/1/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
3è Petit Aplec de Pasqua a Besalú (3/31/2002)   Besalú Garrotxa Marinada
25è Aplec de Castellar del Vallès (3/3/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
324è Doble ballada (2/17/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Ballada (2/17/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
3è Festa del soci (2/3/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
26è Aniversari Ripollet Sardanista (11/18/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
25è Aniversari Entitat Castellar (11/4/2001)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2001)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/14/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
9è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/29/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.