Activitats on s'ha tocat l'obra Promesa de tardor
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la fresca (9/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/11/2018)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (9/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
31è Aplec a Encamp (9/2/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada (8/12/2018)   El Vendrell Baix Penedès Catània
Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Mediterrània
Ballada a Berga (6/3/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/31/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballades estiu (7/28/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Ballada (6/23/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dia de l'associacionisme (6/4/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/20/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
!1 de setembre (9/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Premià
Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Ballada (8/11/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
Ballada (7/1/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Fires i festes (11/1/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
8è Taller per apendre a ballar Sardanes (6/17/2015)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Alegria (4/6/2015)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Ballada (2/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/15/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (12/8/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada de l'Anella Oberta (11/30/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (11/23/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (10/5/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Ripollet (9/7/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva Vila d'Olesa
2è Aplec d'Hivern (1/26/2014)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/27/2013)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Sant jordi (4/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble (12/8/2012)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec nadalenc (12/18/2011)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
85è Cicle d'estiu (6/25/2011)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
6è Sabadell Festa i Tradició (6/17/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de l'Eixample (5/22/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
7è Diada Agrupació (12/5/2010)   Cubelles Garraf Marinada
7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/25/2010)   Artés Bages Sabadell
166è Aplec de Sant Maurici (9/22/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
32è Aplec de Martorelles (9/4/2010)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/3/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/28/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Sabadell
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/19/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/13/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (8/8/2010)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (6/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/20/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (6/12/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
Ballada (5/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (3/28/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Diada 11 de setembre (9/11/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (7/24/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Doble Audició (12/6/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Ballada (11/16/2008)   Premià de Mar Maresme Marinada
40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
21è Aplec de Tossa (10/12/2008)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/2/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (7/3/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
40è Aplec de Cornellà (6/8/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada doble (5/31/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11è Aplec Nadalenc (12/23/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
14è Aniversari Grup Tamborí (11/3/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
35è Aplec de Peralada (8/26/2007)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
58è Aplec de Granollers (7/14/2007)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
5è Sardanes a la fresca (7/11/2007)   Tiana Maresme La Flama de Farners
10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
26è Aplec d'El Prat (6/17/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (10/29/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Festa Major Sants (8/26/2006)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/15/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/14/2006)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
21è Aplec de Ribes de Freser (8/6/2006)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Lliurament de diplomes (6/10/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Concurs (4/9/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sabadell
Ballada (3/4/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (2/26/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Tossa (10/9/2005)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Bellpuig
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
49è Aplec de la Garriga (9/10/2005)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Formació específica per l'activitat
Ballada (8/20/2005)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (7/31/2005)   Toses Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/12/2005)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (6/29/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola d'Agramunt
Aplec d'Agramunt (6/24/2005)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
13è Aplec d'Amer (6/24/2005)   Amer La Selva La Flama de Farners
Dia Universal de la Sardana (6/19/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig
Aplec de Montpellier (5/7/2005)   Montpeller França Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/24/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Genisenca
18è Aplec de Sants (4/10/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
14è Febrer Musical (2/20/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Diada (2/20/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Bisbal Jove
383è Doble (2/13/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Exhibició de colles, Esbart i sardanes (1/30/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Doble (12/8/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
2è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de tardor (11/21/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Castanyada (11/1/2004)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/12/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Sant Cugat (9/26/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Montgat (9/26/2004)   Montgat Maresme Marinada
38è Aplec Baix Camp (9/19/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
6è Aplec de Tortosa (9/12/2004)   Tortosa Baix Ebre Conjunt
3è Aplec de Santa Maria de Besora (8/28/2004)   Santa Maria de Besora Osona Marinada
Ballada (8/18/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/15/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
26è Aplec de l'Aleixar (8/14/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/7/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Ballada (8/5/2004)   Vilanova i la Geltrú Garraf Reus Jove
Ballada (7/25/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/18/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec a L'Hospitalet de l'Infant (7/17/2004)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/11/2004)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
55è Aplec de Granollers (7/10/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/10/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Feste Major de Sant Pere (6/26/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/19/2004)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/6/2004)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Revetlla d'apelc (6/5/2004)   Calella Maresme Marinada
Ballada doble (5/30/2004)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (5/30/2004)   Sarral Conca de Barberà Reus Jove
Concurs (5/29/2004)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2004)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
Aplec al Pla de Santa Maria (5/9/2004)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
37è Aplec de Lloret (5/2/2004)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
68è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Escorxador (4/24/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Cloenda pubillatge (4/18/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
Aplec del Perelló (4/17/2004)   El Perelló Baix Ebre Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Preixana (4/12/2004)   Preixana Urgell Ciutat de Terrassa
Ballada (3/7/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ballada (3/7/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
27è Aplec de Castellar (3/7/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/25/2004)   Torrelavit Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/14/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada doble (12/14/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/13/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/13/2003)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (12/6/2003)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/16/2003)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/1/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
41è Aplec de Sabadell (6/29/2003)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
3è Aplec de tarda de Sant Andreu (9/14/2002)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festa Major de Gràcia (8/20/2002)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Montblanc (6/30/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
16è Aplec de Mataró de Nit (6/15/2002)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Marinada
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/26/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
1è Aplec de Campdevanol (5/18/2002)   Campdevànol Ripollès La Flama de Farners
35è Aplec de Lloret (5/5/2002)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
29è Aplec de Roses (4/1/2002)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
13è Aplec de Roda de Barà (4/1/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
30è Aplec el Masnou (3/24/2002)   El Masnou Maresme Marinada
25è Aplec de Castellar del Vallès (3/3/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/24/2002)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (12/26/2001)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Doble a Barberà (12/16/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sardanes (11/4/2001)   Barcelona Barcelonès Marinada
8è Aniversari Entitat (11/3/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Concert de les Fires de Girona (10/29/2001)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
16è Aplec de Gavà (10/12/2001)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme La Flama de Farners
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Aplec de Tortosa (9/7/2001)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Diada sardanista (8/25/2001)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Sardanes (8/20/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Ribes (8/5/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/27/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Palamós (7/22/2001)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Mataró (7/1/2001)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec de Sabadell (7/1/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
13è Aplec de l'Escorxador (6/16/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
39è Aplec de la Bisbal (6/10/2001)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
73è Aplec d'Igualada (6/10/2001)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
7è Aplec de Barcelona- Catedral (6/9/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
17è Aplec de Sitges (5/20/2001)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
65è Aplec de Sant Perpètua (5/6/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Lloret (5/6/2001)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
1è Aplec d'Ascó (5/6/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/29/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec de Breda (4/8/2001)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada a Badalona (3/25/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
ballada (3/24/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
300è Doble a Riudellots (2/18/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble ballada (12/26/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/15/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.