Activitats on s'ha tocat l'obra Festeig
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/30/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (9/21/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (9/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
39è Ballada Sardanes al Cor de Catalunya (8/23/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/16/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (8/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
429è Ballada Festes de Sant Roc (8/14/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/10/2018)   Botarell Baix Camp Reus Jove
564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/5/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (7/25/2018)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
Ballada (7/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (7/20/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (7/15/2018)   Calafell Baix Penedès Maricel
Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/14/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Ballada (7/13/2018)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada d'estiu (7/11/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/7/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (7/1/2018)   Hostalets de Pierola Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
8è Ballada de sardanes carmelenques (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada de Festa Major (6/25/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (6/24/2018)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/17/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Conjunt
37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Ballada inauguració Plaça Joaquim Serra (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Audició del dia del Soci (6/17/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Concurs a Reus (6/17/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Conjunt
6è Concurs al Born (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
43è Aplec de Les Borges del Camp (6/16/2018)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/16/2018)   Girona Gironès Rossinyolets
Sardanes a la fresca (6/16/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada a la Plaça Eivissa (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (6/9/2018)   Lleida Segrià Contemporània
Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Ballada (6/3/2018)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec a l'Escala (6/3/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
Ballada a l'Avinguda Gaudí (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (5/27/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Trobada Sardanista a FiraGran (5/24/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Concurs a Cabrils (4/29/2018)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
69è Ballada a la Plaça Sant Jaume (4/23/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Ballada Pl. Pi i Sunyer (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Conjunt
37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Festa major (8/5/2017)   Tona Osona Marinada
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Revetlla Sardanista (6/30/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Festa major de l'Ateneu (5/28/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (5/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Sant Jordi (4/23/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
5è Aplec d'Hivern (1/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/6/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
21è Castanyada (11/5/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (11/1/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Gent Gran (10/9/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
90è Sardanes a la fresca (9/17/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
!1 de setembre (9/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major (9/11/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
11 de setembre (9/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Festa Major (9/5/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (9/2/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ballada (7/17/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
90è Sardanes a la fresca (7/16/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Festa major (7/3/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa de la Gent Gran (5/29/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Ballada (2/2/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
Ballada (12/20/2015)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (9/28/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/24/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
Festa major de la Florida (7/18/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Festa major Poble Sec (7/18/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/16/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Ballada (6/24/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/22/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/14/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
19è Aplec de la Tartrana (10/19/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (9/29/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (8/28/2014)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
festa major (6/29/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
88è Sardanes estiu 2014 (6/7/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (4/27/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (4/21/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Fira d'artesans (9/14/2013)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
11 de setemre (9/11/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Sant Jordi (4/23/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (1/27/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (12/15/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/28/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/14/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
Festra Major (9/11/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Ballades d'estiu. Sant Magí (8/19/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major (8/11/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Sardanes a la fresca del Segrià (8/10/2012)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (2ona època)
18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/15/2012)   Alforja Baix Camp Reus Jove
18è Aplec de Torregrossa (7/14/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ball ada (7/14/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/24/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de les Borges del Camp (6/16/2012)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/3/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (5/27/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
13è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2012)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (3/18/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Calçotada sardanista (2/26/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (2/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
738è Doble ballada (2/5/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (2/5/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Montgrins
Cicle de ballades d'estiu (8/12/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (7/16/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Festa Major (7/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
30è Diada del soci (6/24/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Concert de Primavera (4/24/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
40è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/3/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
728è Ballada doble (2/6/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (1/16/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
35è Aplec de l'Escala (10/16/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Concurs (10/3/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
46è Aplec de Torroella (9/19/2010)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Ballada (9/12/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (9/11/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Mediterrània
29è Sardenes al cor de Catalunya (8/12/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Concert (7/31/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (7/25/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/21/2010)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Festa Major (7/8/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/23/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
21è Aplec de Tossa (10/12/2008)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (7/23/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festa Major (6/25/2008)   Reus Baix Camp Reus
Diada del soci (6/24/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Ballada (4/12/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (3/29/2008)   Reus Baix Camp Reus
Fires (11/1/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (7/8/2007)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Festa Major (6/25/2007)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (3/18/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Exhibició (11/5/2006)   Pamplona Espanya Quatre vents
Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
40è Aplec de Lleida (9/17/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Diada 11 setembre (9/11/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
12è Aplec de Cappont (6/10/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Doble (2/5/2006)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Ballada (1/22/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/17/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (12/11/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (8/6/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
8è Aplec de Mataró (7/3/2005)   Mataró Maresme Lluïsos
Festa de Canòlic (5/28/2005)   Sant Julià de Lòria Andorra Thermalenca
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
Aplec de Sant Boi (3/20/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (2/20/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Ballada (2/13/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
5è Aplec sardanista de tardor (12/8/2004)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (11/14/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Diada del Sardanista (10/24/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
36è Aplec de les Roquetes (10/17/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (10/3/2004)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
30è Aplec de l'Hospitalet (10/3/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
La Gala (9/19/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Romiatge al santuari de Bell-lloc (9/12/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Premià
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa de Sant Roc (8/16/2004)   Canillo Andorra Principal de Berga
26è Aplec de l'Aleixar (8/14/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/21/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Boble ballada (6/24/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat d'Igualada
Sant Joan (6/23/2004)   Reus Baix Camp Reus
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva AMOGA
Diada de la sardana (6/19/2004)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (5/29/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
42è Concurs de colles (5/2/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Sant Jordi al Castell (4/25/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Concert (1/23/2004)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Ballada (1/18/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (11/30/2003)   Badalona Barcelonès Mediterrània
16è Aplec de Martorell (10/5/2003)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
16è Aplec de Montgat (9/28/2003)   Montgat Maresme La Flama de Farners
50è Aplec de Ripoll (7/20/2003)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Festa Major Can Feu (7/13/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Primavera i festa dels Xatos (6/9/2003)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
39è Aplec de Torroella de mOntgrí (5/10/2003)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (2/2/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
18è Aplec de Sant Climent (11/24/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Castanyada (11/3/2002)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Ballada (8/17/2002)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
3è Aplec de Moià (8/4/2002)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/7/2002)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada hipercor (6/26/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballades (2) (6/24/2002)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Cornellà
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
22è Aplec d'Olesa (5/12/2002)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Dia del soci (1/27/2002)   Terrassa Vallès Occidental Premianenca
Ballada (11/25/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/28/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
25è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/7/2001)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Granollers (1a etapa)
Doble ballada a Girona (11/5/2000)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
43è Aplec de Canyamars (9/10/2000)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
12è Aplec de Bellpuig (9/10/2000)   Bellpuig Urgell Marina
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Doble ballada (8/25/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Conjunt
Ballada Matadepera (8/9/2000)   Matadepera Vallès Occidental Thermalenca
8è Aplec de Les Borges Blanques (8/5/2000)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
7è Diada Sardanista a Palau (4/2/2000)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada a Terrassa (3/19/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
Ballada Les Roquetes (11/28/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
23è Diada sardanista (11/7/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola 2
Sardanes a Sant Gervasi (10/31/1999)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Sardanes a l'Avinguda Mistral (10/3/1999)   Barcelona Barcelonès Jove Dansaires Vilanovins
1è Aplec de Rubí (10/2/1999)   Rubí Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Sardanes a la Mola (9/26/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició a Salt (9/5/1999)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
Audició Sabadell (9/3/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició Sant Llorenç (8/10/1999)   Sant Llorenç Savall Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
7è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/24/1999)   Vilanova i la Geltrú Garraf La Principal del Llobregat
Dia de la Sardana (6/20/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de Cardedeu (6/20/1999)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Diada de la sardana (6/20/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Dia universal de la sardana (6/20/1999)   Cornellà Baix Llobregat Catània
11è Aplec de l'Escorxador (6/19/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
72è Aplec de Calella (6/6/1999)   Calella Maresme Conjunt
34è Aplec de Bellvitge (4/5/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec del pa (4/5/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Castellar del Vallès (3/7/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (10/18/1998)   Barcelona Barcelonès Conjunt
11è Aplec de Montgat (9/27/1998)   Montgat Maresme Miramar
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Juvenil Ciutat de Solsona
Sardanes de Festa Major (9/4/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Sardanes a Sant Gervasi (5/17/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
33è Aplec de Bellvitge (4/13/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
2è Festa sardanista d'hivern (1/25/1998)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
8è Aplec de Salou (11/9/1997)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec de Montmeló (9/13/1997)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec del Priorat (8/3/1997)   Falset Priorat Conjunt
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
16è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (6/1/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
audició a Sabadell (2/2/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.