Activitats on s'ha tocat l'obra A Saltar
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (11/4/2018)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (11/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Ballada (8/16/2018)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (8/16/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2018)   Martorell Baix Llobregat Maricel
564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (7/15/2018)   Calafell Baix Penedès Maricel
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada de Festa Major (6/24/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/14/2018)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Sardanes a la fresca (8/12/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (7/23/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/6/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/4/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (5/28/2017)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Ballada (5/20/2017)   Vic Osona La Flama de Farners
20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Fires i Festes de Sant Narcís (11/6/2016)   Girona Gironès Selvatana
Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (9/10/2016)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Ballada (9/5/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (8/21/2016)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Ballada (8/12/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
Festa major (8/12/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
Cicle d'estiu (7/31/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/17/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (7/16/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Maricel
Ballada (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
28è Aplec de Vandellòs (6/4/2016)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
73è Aplec de Manlleu (5/28/2016)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec de Polinyà (5/14/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Festa major de les Cases Noves (5/1/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sant Jordi (4/23/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Cloenda del curset (3/13/2016)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Diada Sardanista (2/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i festes (11/1/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (8/14/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada d'inici d'aplec (7/18/2015)   Ripoll Ripollès Tres Vents
28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Lloret (5/3/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Conjunt
16è Aplec de Pasqua de Besalú (4/5/2015)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Aniversari Colla Sabadell (2/8/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/11/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Fires i festes de Sant Narcís (11/2/2014)   Girona Gironès Selvatana
Revetlla aplec de Badalona (9/20/2014)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (9/14/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Festa Major (6/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
23è Aplec de la Llagosta (4/20/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada (12/15/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fires i Festes (11/3/2013)   Girona Gironès Selvatana
41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/23/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
11è Sardanes a la fresca. Emili Saló (7/31/2013)   Tiana Maresme Marinada
sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
(7/5/2013)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Ballada (6/22/2013)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
Girona temps de flors (5/11/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/13/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
33è Aplec de la Candalera (2/3/2013)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària
1è Aplec d'Hivern (1/27/2013)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/15/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
11 Setembre (9/11/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa Major (8/19/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
76è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
21è Aplec de la Llagosta (4/15/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec de Manresa (4/14/2012)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/12/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (8/21/2011)   Sant Feliu d'Avall Rosselló Les Casenoves
Ballada (7/31/2011)   La Roca d'Albera Rosselló Les Casenoves
9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Festa Major (6/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
730è Doble Ballada (4/10/2011)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Festa de Sant Esteve (12/26/2010)   Vilallonga dels Monts Rosselló Les Casenoves
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/7/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Fires i Festes de Sant Narcís (11/6/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Centenari de la Parròquia de la Mare de Déu del Port (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Diada Nacional (9/11/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Lloret (8/28/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/25/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sants (4/11/2010)   Barcelona Barcelonès Selvatana
29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista Nadalenca (12/20/2009)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Sardanadal (12/19/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (12/6/2009)   Santa Susanna Maresme Ciutat de Girona
7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
83è Ballada (8/15/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Aplec Internacional (8/1/2009)   Luxembourg Luxembourg Maricel
36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
6è Aplec de Cubelles (6/20/2009)   Cubelles Garraf Marinada
47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
18è Aplec de la Llagosta (4/19/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
29è Aplec de Cabestany (2/1/2009)   Cabestany Catalunya Nord Ciutat de Girona
Ballada Sant Martí (11/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/20/2008)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de la Bisbal (6/8/2008)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
29è Aplec Conjunt (6/8/2008)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
28è Aplec d'Olesa (5/11/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
36è Aplec al Masnou (3/30/2008)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/9/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
41è Aplec Baix Camp (9/16/2007)   Reus Baix Camp Vila d'Olesa
Ballada (9/11/2007)   Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
54è Aplec de Santiga (9/9/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/24/2007)   Manlleu Osona Sabadell
ballada (8/5/2007)   Calella Maresme Sabadell
ballada (7/28/2007)   La Vall de Bianya Garrotxa Sabadell
Ballada (7/7/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (6/16/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
32è Aplec de l'Escala (6/3/2007)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (5/27/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
46è Aplec de Figueres (5/20/2007)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
3è Aplec de Primavera (5/19/2007)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ballada (5/12/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sant Jordi (4/23/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
16è Aplec de la Llagosta (4/15/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/9/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (3/25/2007)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
1242è Sardanes (3/10/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Doble (2/11/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Diada del soci (12/17/2006)   Sils La Selva La Bisbal Jove
35è Aplec de Súria (10/8/2006)   Súria Bages Súria
42è Aplec de Sant Celoni (7/16/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Vila d'Olesa
11è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/15/2006)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Blanes
11è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/15/2006)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Festa Major (6/27/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
31è Aplec de les Borges del Camp (6/17/2006)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Vandellós (6/10/2006)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/4/2006)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
32è Aplec de Calonge (3/26/2006)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Doble (2/5/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/27/2005)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Matadepera (7/16/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec d'Olot (7/10/2005)   Olot Garrotxa Contemporània
Ballada (7/9/2005)   Roses Alt Empordà Contemporània
Ballada (7/2/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
43è Aplec de la Bisbal (6/12/2005)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
11è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
Diada dedicada als socis (12/19/2004)   Sils La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
Ballada (12/6/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
28è Diada Sardanista (11/7/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
376è Doble ballada (10/17/2004)   Riudellots de la Selva La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
6è Aplec de Rubí (9/25/2004)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Contemporània
Centenari de la sardana a Sitges (9/3/2004)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
42è Aplec de la Bisbal (6/13/2004)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
9è Aplec de Molins de Rei (5/9/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
Concurs (3/21/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa Major de Canillo (7/20/2003)   Canillo Andorra Principal de Berga
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (11/30/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (11/9/2002)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/5/2002)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
15è Aplec de Montgat (9/22/2002)   Montgat Maresme Conjunt
58è Aplec de Badalona (9/15/2002)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
46è Aplec de la Garriga (9/10/2002)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada Festa Major (9/2/2002)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra Ciutat de Cornellà
Festa Major de Gràcia (8/20/2002)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Mataró (7/7/2002)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa del Roser (7/7/2002)   Ordino Andorra Principal de Berga
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/26/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Selvatana
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
60è Aplec de Mollet (5/1/2002)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
324è Doble ballada (2/17/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/27/2002)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Cornellà
8è Aniversari Entitat (11/3/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (11/1/2001)   Artés Bages Ciutat de Cornellà
26è Aplec de Sant Cugat (9/30/2001)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme Sa Palomera
Aplec de Tortosa (9/7/2001)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Sant Celoni (7/15/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
Diada sardanista (7/14/2001)   Andorra Andorra Ciutat de Terrassa
28è Aplec de Montblanc (7/1/2001)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
39è Aplec de la Bisbal (6/10/2001)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (5/26/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
1è Aplec d'Ascó (5/6/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
59è Aplec de Mollet (5/1/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Aplec de La Pobla de Montornés (4/16/2001)   La Pobla de Montornès Tarragonès Ciutat de Terrassa
14è Aplec de Sants (4/8/2001)   Barcelona Barcelonès Selvatana
24è Aplec de Castellar del Vallès (3/4/2001)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble audició (3/4/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Juvenil de Bellpuig
Ballada Sabadell (12/10/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
291è Doble a Riudellots (12/3/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
26è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
43è Aplec de Canyamars (9/10/2000)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marina
22è Aplec de Martorelles (9/2/2000)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
Ballada Matadepera (8/23/2000)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Ballada Sabadell (7/30/2000)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
36è Aplec de Sant Celoni (7/16/2000)   Sant Celoni Vallès Oriental Cadaqués
3è Aplec de Mataró (7/2/2000)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
38è Aplec de Sabadell (6/25/2000)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa major Nou Barris (5/27/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada Sabadell (4/30/2000)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
1è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2000)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
12è Aplec de Montgat (9/26/1999)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
4è Nit de Festa Major (8/7/1999)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Les Santes (7/27/1999)   Mataró Maresme Contemporània
37è Aplec de la Bisbal (6/13/1999)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
17è Aplec de Manresa (3/21/1999)   Manresa Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a Mollet (2/28/1999)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
2è Aplec de Barcelona-Parc de la Ciutadella (12/20/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sardanes a Sant Antoni (11/7/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
24è Aplec de Malgrat (10/4/1998)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
11è Aplec de Montgat (9/27/1998)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
Sardanes a Mollet (9/19/1998)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
5è Nit de la sardana (7/31/1998)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
26è Aplec d'Artés (7/5/1998)   Artés Bages Ciutat de Cornellà
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
1007è Ballada Catedral (5/2/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
6è Aplec de la Capital del Cava (4/26/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Audició Sabadell (1/18/1998)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
26è Aplec de Súria (10/12/1997)   Súria Bages Pare Manyanet
41è Aplec de la Garriga (9/21/1997)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la fresca (9/5/1997)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Calella
25è Aplec de Peralada (8/31/1997)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Torregrossa (8/23/1997)   Torregrossa Pla d'Urgell Pare Manyanet
Festa major Mollet (8/18/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
70è Aplec de Calella (6/1/1997)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
10è Aplec de Sants (4/13/1997)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Diada del soci de Les Roquetes (2/23/1997)   Barcelona Barcelonès Selvatana
21è Aniversari Ripollet Sardanista (11/17/1996)   Ripollet Vallès Occidental Blanes
9è Aplec de Martorell (10/6/1996)   Martorell Baix Llobregat Blanes
32è Aplec de Sant Celoni (7/21/1996)   Sant Celoni Vallès Oriental Blanes
42è Aplec d'Angles (6/16/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
34è Aplec de la Bisbal (6/9/1996)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.