Activitats on s'ha tocat l'obra Vents de Carroig
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/16/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (11/18/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Vents de Riella
44è Ballada-Nit del Cremat (9/21/2018)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona Mediterrània
19è Aplec (9/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (8/17/2018)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
Ballada (8/16/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (7/16/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Ballada de Festa Major (6/25/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Marinada
49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
Ballada (5/13/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (3/18/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballades estiu (7/7/2017)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Ballada (6/25/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/26/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
Fires i festes de la Santa Creu (5/3/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2017)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aplec de Joncadella (4/17/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/2/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Aniversari Ateneu Popular (11/27/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2016)   Girona Gironès Montgrins
Castanyada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/22/2016)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Cicle d'estiu (7/17/2016)   Calella Maresme Premià
Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Festa major (6/24/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Festa Major (5/27/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (2/7/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
7è Sardanes al Mur (1/1/2016)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (11/22/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Castanyada (11/1/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (10/11/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Festa Major (9/26/2015)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Santa Tecla (9/23/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/10/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/23/2015)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Festa Major (8/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
21è Aplec de Torredembarra (7/25/2015)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Festival d'estiu de cobles i compositors (7/15/2015)   Tiana Maresme La Principal d'Amsterdam
29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
ballada (6/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Aplec de les Borges del Camp (6/20/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Reus Jove
26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (4/12/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
12è Diada Sardanista (11/16/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Festa Major (8/31/2014)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ballada (7/24/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona Ciutat de Girona
Aplec de primavera i festa dels Xatos (6/9/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
10è Aplec de Primavera (5/17/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Bisbal Jove
72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Sant Climent (11/24/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (7/23/2013)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/13/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (3/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Fires i Festes de Sant Narcís (11/4/2012)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Festa Major (5/11/2012)   Ripoll Ripollès Selvatana
Ballada (4/22/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Ballada (9/10/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec d'Argelers (9/4/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Ballada (8/21/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (7/16/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada doble (5/15/2011)   Maurellàs Vallespir Nova Germanor
1363è Ballada (4/2/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/11/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa Major (8/4/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
47è Concurs de colles (7/17/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
33è Aplec de Castellar (5/29/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/25/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/14/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Festa Major (7/3/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/20/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Cloenda Moute i vine (6/6/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
Ballada (3/28/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (2/22/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (1/25/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Diada del soci (1/18/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Diada del soci (10/19/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa major (8/28/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major (8/18/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
21è Aplec de Sants (4/13/2008)   Barcelona Barcelonès Selvatana
9è Aplec de Vilassar de Dalt (3/16/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès Selvatana
40è Aplec de Ripollet (9/2/2007)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Ballada (8/3/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
34è Aplec de Montblanc (7/8/2007)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Ballada (8/6/2006)   Bagà Berguedà Sabadell
Ballada (4/30/2006)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Aplec de l'Hospitalet (10/23/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
51è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/2/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Cadaqués
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
16è Aplec de Polinyà (5/15/2005)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Ballada (1/30/2005)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada de Sant Jordi (4/23/2004)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
13è Aplec de La Llagosta (4/18/2004)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
19è Aplec de Sant Climent (11/23/2003)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
27è Diada del sardanista (11/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
28è Aplec de Sant Cugat del Vallès (9/28/2003)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
46è Aplec de Canyamars (9/14/2003)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Ballada (7/30/2003)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
4è Trobada de sardanes (6/14/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
5è Aplec de Barberà del Vallès (5/17/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
33è Aplec de Preixana (4/21/2003)   Preixana Urgell Reus Jove
39è Aplec de Sils (4/20/2003)   Sils La Selva Mediterrània
26è Aplec de Breda (4/13/2003)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Festa Major Sants (8/28/2002)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Festa Major Gallecs (7/21/2002)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
Festa Major (7/21/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
La Picabaralla de cobles (6/29/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cloenda cursets (6/8/2002)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Marinada
3è Petit Aplec de Pasqua a Besalú (3/31/2002)   Besalú Garrotxa Marinada
Diada Sardanista (2/24/2002)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
3è Aplec de Rubí (9/29/2001)   Rubí Vallès Occidental Marinada
14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme Sa Palomera
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major Sants (8/22/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada (7/25/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
37è Aplec de Sant Celoni (7/15/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
27è Aplec de Cerdanyola (3/11/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Aplec de Rubí (9/30/2000)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
34è Aplec de Lleida (9/24/2000)   Lleida Segrià Ciutat de Girona
56è Aplec de Badalona (9/17/2000)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
3è Aplec de Sant Andreu (9/16/2000)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
43è Aplec de Canyamars (9/10/2000)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
28è Aplec de Peralada (8/27/2000)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
13è Aplec de Sant Hilari (8/20/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
15è Aplec de Ribes (8/6/2000)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
24è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/1/2000)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat d'Igualada
72è Aplec d'Igualada (6/11/2000)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
51è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2000)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
60è Aplec de Vic (4/16/2000)   Vic Osona Ciutat de Girona
26è Aplec de Cerdanyola (3/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/12/2000)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Ballada de sardanes (12/12/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Genisenca
Aplec de tardor de Vic (10/24/1999)   Vic Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada a la Llagosta (9/10/1999)   La Llagosta Vallès Oriental Marinada
7è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/24/1999)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Aplec de Matadepera (7/17/1999)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
26è Aplec de Montblanc (6/27/1999)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
15è Aplec de Sitges (5/16/1999)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
63è Aplec de Santa Perpètua (5/2/1999)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a Sant Gervasi (5/2/1999)   Barcelona Barcelonès Rambles
7è Aplec de la Capital del Cava (4/25/1999)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
13è Aplec de Gavà (10/12/1998)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
21è Aplec de Castellar (3/1/1998)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Sant Climent (11/23/1997)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Ripollet (9/7/1997)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
52è Aplec de Badalona (9/15/1996)   Badalona Barcelonès Marinada
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Ponent
28è Aplec de Cornellà (6/9/1996)   Cornellà Baix Llobregat Selvatana
4è Aplec de Sant Andreu de la Barca (5/1/1996)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Juvenil de Bellpuig
Diada del soci (Badalona) (2/4/1996)   Badalona Barcelonès Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.