Activitats on s'ha tocat l'obra En Josep de Can Tinco
Activitat Població Comarca Cobla
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (3/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (2/25/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Montgrins
20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (12/18/2016)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Ballada (3/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
40è Aniversari Ripollet Sardanista (11/15/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
Ballada (7/10/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa major (8/21/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Sant Magí (8/19/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aplec (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aplec de la Mussara (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
88è Sardanes estiu 2014 (7/12/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (6/22/2014)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de les Borges del Camp (6/21/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/8/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
50è Aplec de Bràfim (6/1/2014)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
Sant Jordi (4/23/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (3/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Mediterrània
Ballada (11/18/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Castanyada (11/1/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
24è Aplec de Montgat (9/25/2011)   Montgat Maresme Marinada
68è Aplec de Manlleu (6/26/2011)   Manlleu Osona Sabadell
47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Marinada
39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Concurs (11/21/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (11/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
69è Concurs de colles (10/12/2010)   Manlleu Osona Sabadell
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (8/28/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Sabadell
Ballada (8/22/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (7/23/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de Sabadell (6/26/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/20/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Lloret (6/19/2010)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Ballada (6/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
83è Aplec de Calella (6/6/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Castellar (5/29/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/25/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Marinada
38è Aplec del Masnou (3/28/2010)   El Masnou Maresme Marinada
Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (12/20/2009)   Sils La Selva Marinada
35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Aplec de Badalona (9/20/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
47è Aplec de Sabadell (6/28/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
41è Aplec de Cornellà (6/14/2009)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
15è Aplec de la Catedral (6/13/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
20è Aplec de Polinyà (5/17/2009)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
53è Aplec de Gràcia (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
67è Aplec de Mollet (5/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
44è Aplec de Bellvitge (4/13/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (3/1/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
442è Doble ballada (11/23/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/31/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Festa del Patró (8/13/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Principal d'Olot
Sardanes a la fresca (7/2/2008)   Tiana Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/21/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Ballada (4/29/2007)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ballada (10/14/2006)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
19è Aplec del Roser - Martorell (10/1/2006)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Aplec d'Oceja (8/13/2006)   Oceja Capcir Mil·lenària
54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
20è Aplec d'Agramunt (6/26/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/17/2006)   Lloret de Mar La Selva Lluïsos
64è Aplec de Mollet (5/1/2006)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
29è Aplec de Banyuls (4/16/2006)   Banyuls Rosselló Mil·lenària
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
8è Aplec del Siurebre (9/4/2005)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (8/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (7/31/2005)   Toses Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/3/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/2/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Contemporània
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Concurs de colles (5/8/2005)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
17è Aplec de Montgat (9/26/2004)   Montgat Maresme La Flama de Farners
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra La Flama de Farners
24è Aplec de Cambrils (8/28/2004)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
17è Aplec Internacional (8/8/2004)   Graz Austria Riella d'Agramunt
Boble ballada (6/24/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Diada de la sardana (6/20/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
18è Aplec de Nit (6/19/2004)   Mataró Maresme La Flama de Farners
9è Aplec de Molins de Rei (5/9/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
Ballada de Sant Jordi (4/23/2004)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (3/3/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada (1/18/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/28/2003)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Festa major de Sant Nicolau (12/8/2003)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
35è Aplec de Barcelona - Roquetes (10/26/2003)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa major de Sant Martirià (10/19/2003)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Ballada (10/18/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/4/2003)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (8/17/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/23/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
39è Aplec de Sant Celoni (7/20/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
30è Aplec de Montblanc (6/29/2003)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (6/28/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
4è Trobada de sardanes (6/14/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
47è Aplec de Gràcia (5/11/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Aplec de la Llagosta (4/20/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
39è Aplec de Sils (4/20/2003)   Sils La Selva Marinada
26è Aplec de Sants (4/13/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
29è Aplec de Cerdanyola (3/9/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Aplec de Celrà (3/9/2003)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Concurs (11/24/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Santa Maria de Besora (8/31/2002)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
13è Trobada comarcal sardanista (7/28/2002)   Campelles Ripollès Jovenívola d'Agramunt
2è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/13/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/6/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ressò
16è Aplec de Mataró de Nit (6/15/2002)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec a Cornet (Sallent) (6/9/2002)   Sallent Bages Ressò
Ballada (6/9/2002)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Aplec de Torelló (5/19/2002)   Torelló Osona Jovenívola d'Agramunt
13è Aplec de Polinyà (5/19/2002)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Barberà del Vallès (5/18/2002)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
60è Aplec de Mollet (5/1/2002)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
28è Aplec de Calonge (3/31/2002)   Calonge Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (3/23/2002)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
3è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2002)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/3/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Gavà (10/12/2001)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Terrassa (9/16/2001)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (9/11/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ressò
Sardanes (8/20/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/27/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Sant Celoni (7/15/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
Aplec de les Borges del Camp (6/16/2001)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (6/10/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Móra d'Ebre (5/27/2001)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
29è Aplec del Masnou (3/25/2001)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Barcelona - Ciutadella (12/24/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
26è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
33è Aplec de Ripollet (9/3/2000)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Ballada Matadepera (8/26/2000)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
11è Aplec de Polinyà (5/21/2000)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Castellar (3/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
1è Festa del soci a Sant Quirze (2/6/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
3è Aplec de Barcelona- Aplec Nadalenc (12/19/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Sabadell (10/10/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
32è Aplec de Ripollet (9/5/1999)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Audició Sabadell (7/24/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
50è Aniversari colla Sempre Catalans (4/18/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Sils (4/19/1998)   Sils La Selva Marinada
4è Aplec de Torredembarra (3/22/1998)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
14è Diada sardanista (9/21/1997)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
30è Aplec de Ripollet (9/7/1997)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Torregrossa (8/23/1997)   Torregrossa Pla d'Urgell Pare Manyanet
8è Aplec al golf de Sant Jordi (8/2/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Mediterrània
33è Aplec de Sant Celoni (7/20/1997)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (6/1/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
9è Aplec de Montgat (9/22/1996)   Montgat Maresme Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Ripollet (9/1/1996)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
23è Aplec de Llierca (7/20/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Cadaqués
3è Aplec de La Llagosta (4/21/1996)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.