Activitats on s'ha tocat l'obra L'ermita de Collbàs
Activitat Població Comarca Cobla
44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Ballada (9/23/2018)   Roda de Berà Tarragonès La Principal del Llobregat
52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/16/2018)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (9/11/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/10/2018)   Botarell Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/30/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (7/29/2018)   Pineda Maresme La Bisbal Jove
46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Reus Jove
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/12/2018)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
39è Aplec a Caldes de Montbuí (5/26/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Ballada (4/29/2018)   Madrid Espanya Reus Jove
Ballada (4/23/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (4/15/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Sardanes a la fresca (9/9/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Ballades estiu (8/11/2017)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Conjunt
Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/1/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ballada (6/24/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/17/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental La Bisbal Jove
30è Aplec de sant Feliu de Guíxols (5/28/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
29è Aplec de Sants (4/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (2/26/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Festa de tardor (11/20/2016)   Girona Gironès Baix Empordà
5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/4/2016)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
Festa major (8/1/2016)   Torelló Osona Conjunt
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Ballada (12/13/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
festa Major (12/8/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/11/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major de Gràcia (8/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/1/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Ballada (6/26/2015)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
89è Sardanes estiu 2015 (6/20/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aplec de l'Escala (6/7/2015)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
79è Revetlla aplec (5/2/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Presentació Guies aplec (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 10 (1/25/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
48è Aplec de Lleida (9/20/2014)   Lleida Segrià Bellpuig
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (6/21/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (12/29/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Aplec de Tardor (10/20/2013)   Vic Osona Mediterrània
39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Festa major Eixample (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
42è Aplec de Tardor de Torelló (10/12/2012)   Torelló Osona Sabadell
46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Bellpuig
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/1/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
63è Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Diada Nacional (9/11/2011)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Cloenda del curs Saltem i Ballem (6/18/2011)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Conjunt
Ballada (4/24/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
Carnaval (3/6/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (10/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major (8/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
54è Ballada (7/25/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Vila d'Olesa
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (10/24/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
24è Aplec de Gavà (10/12/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11 de Setembre (9/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/28/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Fersta Major Gràcia (8/21/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Moià (8/2/2009)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
83è Ballada (7/18/2009)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Doble (7/3/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (6/24/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aplec de Primavera de Torelló (5/17/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
45è Aplec de Sils (4/19/2009)   Sils La Selva Marinada
Ballada (2/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental La Flama de Farners
Ballada (2/8/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona La Bisbal Jove
Festa del Patró (8/13/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
Caldes de Malavella (7/19/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
3è Festa del soci (6/8/2008)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
10è Aniversari Barbera amb la sardana (4/5/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Maravella
Ballada (2/17/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
434è Doble (1/27/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Ballada (1/22/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Festa Major d'hivern (1/20/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
427è Doble (12/2/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
8è Aplec de Moià (8/5/2007)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
3è Aplec de Primavera (5/19/2007)   Porqueres Pla de l'Estany Maravella
23è Castanyada (11/19/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
162è Aplec de Sant Maurici (9/22/2006)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Festa de Major (7/1/2006)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Doble (12/6/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Fires i festes (10/30/2005)   Girona Gironès Baix Empordà
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/8/2005)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme Cadaqués
Ballada (7/16/2005)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
5è Aplec de Nit (7/9/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (6/18/2005)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
41è Aplec de Sils (4/17/2005)   Sils La Selva La Flama de Farners
Ballada (3/13/2005)   Rubí Vallès Occidental Blanes
2è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (7/31/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Festa Major (6/28/2004)   Rubí Vallès Occidental Blanes
25è Aplec de Mollerussa (5/29/2004)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
33è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva Cadaqués
Ballada d'hivern (2/1/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
19è Aplec de Sant Climent (11/23/2003)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Diada del soci (10/5/2003)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Festes Associació de Veïns del Centre (10/4/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
59è Aplec de Badalona (9/21/2003)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de la Garriga (9/10/2003)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
16è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (8/24/2003)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
54è Aplec de Granollers (7/12/2003)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
54è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2003)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
39è Aplec de Sils (4/20/2003)   Sils La Selva Marinada
Sardanes (3/23/2003)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
15è Aplec de Sant Hilari (8/18/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
3è Aplec de Moià (8/4/2002)   Moià Bages Marinada
17è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
59è Aplec de Manlleu (6/23/2002)   Manlleu Osona La Flama de Farners
1è Aplec de Campdevanol (5/18/2002)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Cornellà
53è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2002)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
Festa de Sant Jordi (4/21/2002)   Rubí Vallès Occidental Vila de Blanes
14è Aplec de la Nou de Gaià (4/7/2002)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
28è Aplec de Cerdanyola (3/10/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
319è Doble ballada (1/13/2002)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
8è Aniversari Entitat (11/3/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
30è Festival sardanista (10/28/2001)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Barcelona- Barceloneta (9/29/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (8/1/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (7/29/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada doble Festa Major (6/29/2001)   Rubí Vallès Occidental Vila d'Olesa
Doble ballada (6/29/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
3è Ballada (6/17/2001)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
28è Aplec de Premià de Mar (4/29/2001)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Centenari Francesc Mas Ros (2/18/2001)   Caldes de Malavella La Selva Selvatana
Ballada a Mollet (1/21/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada a Mollet (12/8/2000)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
7è Aniversari Grup Tamborí (11/4/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada a Lleida (10/22/2000)   Lleida Segrià Sabadell
15è Memorial Francesc Mas Ros (9/10/2000)   Sils La Selva Contemporània
Festa major de l'Hospitalet (6/18/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
19è Aplec de Valls (6/17/2000)   Valls Alt Camp Ressò
38è Aplec de la Bisbal (6/11/2000)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
28è Aplec del Masnou (3/26/2000)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada del soci de Badalona (1/30/2000)   Badalona Barcelonès Mediterrània
Audició a Sant Gervasi (1/15/2000)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sardanes a Avda. Mistral (12/5/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Aplec de tardor (11/28/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Sa Palomera
Ballada Terrassa (10/9/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
1è Aplec de Rubí (10/2/1999)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Barcelona (Barceloneta) (9/25/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les Santes (7/27/1999)   Mataró Maresme Conjunt
27è Aplec d'El Masnou (3/28/1999)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Aplec de Montgat (9/27/1998)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Reus Jove
31è Aplec de Ripollet (9/6/1998)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Sant Celoni (7/19/1998)   Sant Celoni Vallès Oriental Blanes
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
62è Aplec de Santa Perpètua (5/3/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (4/23/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa de la tardor (11/9/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
11è Aplec a la vora de la mar (7/19/1997)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Rambles
9è Aplec de l'Eixample (6/21/1997)   Barcelona Barcelonès Rambles
10è Aplec de Sant Boi (3/16/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Contemporània
11è Aplec de Ribes (8/4/1996)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Audició Sabadell (6/23/1996)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.