Activitats on s'ha tocat l'obra L'ermita dels Àngels
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (11/3/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (11/1/2018)   Artés Bages Mil·lenària
Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
19è Aplec (9/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada de Festa Major de Llerona (9/9/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (8/18/2018)   Ribes de Freser Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/27/2018)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballades d'estiu (7/20/2018)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/7/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/11/2018)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Ballada (8/20/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Ballada (5/21/2017)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Municipal Ciutat de Lleida
38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva Mediterrània
Ballada (11/19/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aplec de Tardor (10/16/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès La Principal de Tarragona
18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada (7/15/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
37è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/12/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
28è Aplec de la Nou de Gaià (4/3/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
Ballada (2/14/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Festa de Santa Llúcia (12/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (11/15/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (10/11/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
48è Aplec de Ripollet (9/6/2015)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festes de Sant Magí (8/19/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Concert (7/25/2015)   Canet de Mar Maresme Sabadell
21è Aplec de Torredembarra (7/25/2015)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (6/24/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
27è Aplec de Vandellòs (6/6/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Reus Jove
66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Marinada
Ballada (3/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (2/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
18è Aplec Nadalenc (12/21/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Ripollet (9/7/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
13è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2014)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
61è Ballada d'inici d'aplec (7/19/2014)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Ballada (7/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
10è Aplec de Primavera (5/17/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Aplec de Sant Martí (11/3/2013)   Salou Tarragonès Mediterrània
Fires i Festes (10/29/2013)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/17/2013)   Artés Bages Marinada
28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Ballada (8/4/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
11è Sardanes a la fresca. Emili Saló (7/31/2013)   Tiana Maresme Marinada
10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (4/7/2013)   Badalona Barcelonès Premià
Castanyada (11/1/2012)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
42è Aplec de Tardor de Torelló (10/12/2012)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Ballada (10/6/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
Ballada (9/22/2012)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Bellpuig
85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Ballada (5/27/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Dia de Rams (4/1/2012)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Doble ballada (11/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Ballada (11/13/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
49è Revetlla aplec de Sabadell (6/25/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Audició de Sardanes (6/1/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
23è Aplec de l'Eixample (5/22/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (4/10/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès Baix Empordà
Ballada (2/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
Ballada (11/14/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
1351è Ballada (10/2/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (9/19/2010)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (9/11/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
29è Sardenes al cor de Catalunya (8/26/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/21/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Ballada (8/16/2010)   Moià Bages Sabadell
Festa Major (8/2/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
50è aniversari (3/14/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
43è Cloenda curset (3/8/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Diada sardanista nadalenca (12/21/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (11/30/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (11/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Sant Cugat (9/28/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Cubelles (6/28/2008)   Cubelles Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/22/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada doble (5/31/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/6/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de les Roquetes (10/28/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
3è Aplec de nit (9/1/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
23è Castanyada (11/19/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (9/11/2006)   Ripoll Ripollès Rossinyolets
Ballada (9/9/2006)   Lloret de Mar La Selva Rossinyolets
Ballada (8/9/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
44è Aplec de la Bisbal (6/11/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
49è Aplec de Girona (4/2/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
9è Aplec Nadalenc (12/18/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
27è Aplec de l'Aleixar (8/13/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (7/1/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/24/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Pubillatge (4/23/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sant Jordi (4/23/2005)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (3/19/2005)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Ballada (3/13/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (1/30/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (1/2/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/12/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/31/2004)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (10/9/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Sant Cugat (9/26/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble ballada (9/18/2004)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
15è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/7/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal del Llobregat
16è Aplec de Matadepera (7/17/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
42è Aplec de la Bisbal (6/13/2004)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (5/21/2004)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
40è Aplec de Sils (4/18/2004)   Sils La Selva La Bisbal Jove
14è Aplec de Salou (11/9/2003)   Salou Tarragonès Reus Jove
Aplec de Flix (10/12/2003)   Flix Ribera d'Ebre Reus Jove
76è Aplec de Calella (6/1/2003)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
22è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2003)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/27/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
28è Aplec de Malgrat (10/6/2002)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
30è Aplec de Terrassa (9/15/2002)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
14è Aplec de Martorelles (9/7/2002)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Festa major (9/7/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
1è Aplec de Santa Maria de Besora (8/31/2002)   Santa Maria de Besora Osona Sabadell
8è Aplec de la Catedral - Barcelona (6/15/2002)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
29è Aplec de Premià de Mar (4/28/2002)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
20è Aniversari de Tradicions i Costums. Festa de Sant Jordi (4/23/2002)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (1/27/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de Santiga (9/9/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Nit (9/7/2001)   Premià de Mar Maresme Premianenca
37è Aplec de Sant Celoni (7/15/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
47è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
27è Aplec de Roses (4/24/2000)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada a Terrassa (3/11/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada Mollet (2/20/2000)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Diada a Malgrat (12/8/1999)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Aplec de Sant Nicolau (12/6/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
28è Aplec de Súria (10/10/1999)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Audició Matadepera (7/21/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
31è Aplec de Cornellà (6/13/1999)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
72è Aplec de Calella (6/6/1999)   Calella Maresme Marinada
1026è Ballada Catedral (11/21/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
32è Aplec de Reus (9/20/1998)   Reus Baix Camp Blanes
34è Aplec de Sant Celoni (7/19/1998)   Sant Celoni Vallès Oriental Blanes
36è Aplec de La Bisbal (6/14/1998)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
11è Aplec de Ribes (8/4/1996)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.