Activitats on s'ha tocat l'obra L'aplec de tardor
Activitat Població Comarca Cobla
Concert 50è aniversari (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (9/9/2018)   Tona Osona Lluïsos
567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
61è Concurs a Ceret (7/21/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/24/2018)   Malgrat de Mar Maresme 1 d'octubre
39è Aplec a Palu-Solità i Plegamans (6/10/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
22è Ballada a la Plaça del Diamant (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès 1 d'octubre
3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Lluïsos
Ballada (5/1/2018)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (4/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
3è Aplec a Hostalets de Balenyà (1/7/2018)   Hostalets de Balenyà Osona Palafolls
Ballada (10/8/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (7/23/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/2/2017)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Ballada (6/24/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Fires i festes de la Santa Creu (4/29/2017)   Figueres Alt Empordà Selvatana
Grans exits de la sardana (3/21/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/4/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada doble (2/19/2017)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
14è Diada Sardanista (11/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
60è Aplec de la Garriga (9/10/2016)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (8/21/2016)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Cicle d'estiu (7/10/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Aplec de La Mussara (7/10/2016)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
52è Aplec de Bràfim (6/5/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (4/23/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Sant Jordi (4/23/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Mitja ballada (11/21/2015)   Avià Berguedà Berga Jove
13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
19è Trobada CASCB (11/8/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (8/27/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/14/2015)   Sallent Bages Lluïsos
Festa Major d'Hivern (3/1/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
21è Aniversari Grup Tamborí (11/29/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (7/12/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
35è Aplec Conjunt (6/8/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf Marinada
Final de la Sardana de l'Any (5/3/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Diada del soci (2/23/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
Ballada (11/24/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Fires i Festes (11/3/2013)   Girona Gironès Selvatana
36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva Genisenca
26è Aplec de Montgat (9/22/2013)   Montgat Maresme La Flama de Farners
47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/27/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
18è Aplec del Romesco (7/20/2013)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Ballada (6/29/2013)   Sallent Bages Lluïsos
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Ballada (4/21/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Ballada (4/20/2013)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de Pàsqua (3/31/2013)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (12/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
5è Fires i festes de Sant Narcís (10/28/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/21/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
45è Aplec del Remei (10/14/2012)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (10/6/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Conjunt
Ballada (8/11/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
Ballada (8/6/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (7/20/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
Ballada (7/14/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ballada (7/1/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (6/23/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès Cossetània
Ballada (5/6/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Girona Gironès Selvatana
Concert (12/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
29è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Doble ballada (11/27/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Doble ballada (11/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
16è Trobada CASCB (11/13/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50è Concurs de colles sardanistes (11/13/2011)   Balaguer Noguera Mediterrània
32è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Fires de Girona (10/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Lluïsos
Audició de Sardanes (8/24/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (8/15/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
22è Trobada Sardanista del Ripollès (7/31/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (7/1/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès La Bisbal Jove
34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (5/1/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
14è Aplec Nadalenc (12/19/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Selvatana
9è Trobada sardanista (11/21/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Ballada (11/6/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (7/30/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Estiu 2010 (7/23/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Vila d'Olesa
Doble audició (7/15/2010)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Cossetània
Lloret (6/12/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Ballada de les Montserrats (4/25/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Diada del Soci (2/21/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
7è Aplec d'Òdena (1/31/2010)   Òdena Anoia Lluïsos
37è Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/21/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
22è Aplec de Montgat (9/27/2009)   Montgat Maresme La Flama de Farners
43è Aplec Baix Camp (9/20/2009)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
Ballada (7/30/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Aplec de l'Alforja (7/19/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/17/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (6/26/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Aplec de les Borges del Camp (6/20/2009)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
47è Aplec de la Bisbal (6/14/2009)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Ballada (5/31/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Cloenda Curset (5/23/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
11è Aplec de Barberà (5/16/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
60è Diada de Sant Jordi (4/23/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2009)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
45è Aplec de Sils (4/19/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada de rams (4/5/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
21è Aplec "Gran Jardí" (3/29/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (3/15/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
35è Aplec de Cerdanyola (3/8/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada (3/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
451è Doble (2/15/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada (2/8/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
12è Aplec Nadalenc (12/21/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
12è Sardanadal 2008 (12/20/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
13è Trobada CASCB (12/14/2008)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
704è Doble (12/6/2008)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Festa tardoral (11/30/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Ballada (11/16/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor (10/16/2008)   Vic Osona Cadaqués
21è Aplec de Tossa (10/12/2008)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (9/13/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (9/10/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
7è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2008)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Curset i audició (8/8/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
35è Aplec de Montblanc (7/13/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
3è Festa del soci (6/8/2008)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
4è Aplec de Primavera de Porqueres (5/17/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès Selvatana
7è Festa de l'ASSVI (3/1/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
ballada (1/27/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Sant Martí (11/4/2007)   Salou Tarragonès Mediterrània
Festa de Sant Martirià (10/22/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/21/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/7/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/7/2007)   Barcelona Barcelonès Ressò
Festa Major (9/14/2007)   Tiana Maresme La Principal de la Bisbal
Festa Major (8/25/2007)   Igualada Anoia Tàrrega Jove
55è Aplec de Banyoles (7/1/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Festa Major (6/29/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Conjunt
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/9/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (5/20/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Empordà
9è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (5/5/2007)   Figueres Alt Empordà Selvatana
Doble (2/18/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (2/4/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i festes de Sant Narcís (11/5/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
19è Aplec del Roser - Martorell (10/1/2006)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Ballada (9/30/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/18/2006)   Calella Maresme Sabadell
39è Aplec de Ripollet (9/3/2006)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Ballada (9/2/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/23/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2006)   Tordera Maresme Sabadell
Ballada (8/16/2006)   Moià Bages Sabadell
44è Aplec de la Bisbal (6/11/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
62è Concurs (6/11/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Lluïsos
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
26è Aplec d'Olesa (5/14/2006)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (4/23/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Celebrem la Primavera (3/26/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
393è Doble ballada (12/11/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Diada del soci (12/8/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Doble (12/6/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (11/20/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Premis Ceret-Banyoles (11/13/2005)   Ceret Vallespir Mil·lenària
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Aplec de Prada (9/11/2005)   Prada Conflent Mil·lenària
Ballada (9/4/2005)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/27/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (8/17/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/12/2005)   Els Banys d'Arles Vallespir Mil·lenària
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
3è Aplec de la Garrotxa (7/23/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/17/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
5è Festa de la Sardana (7/16/2005)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Festa Major (7/10/2005)   Pallejà Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (7/9/2005)   Lloret de Mar La Selva Rossinyolets
11è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
16è Concert final. La Sardana de l'Any (5/28/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (5/28/2005)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Lloret (5/1/2005)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (5/1/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Exhibició (4/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Diada (2/20/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Bisbal Jove
Ballada (1/30/2005)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (1/23/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/19/2004)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Coenda temporada (12/6/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
20è Castanyada (11/21/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (11/20/2004)   Mataró Maresme Ciutat de Terrassa
Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/7/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
Ballada (10/31/2004)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
38è Aplec Baix Camp (9/19/2004)   Reus Baix Camp Conjunt
16è Aplec de Bellpuig (9/12/2004)   Bellpuig Urgell La Principal de la Bisbal
3è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Desconeguda
Festa Major (6/24/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
50è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
62è Aplec de Mollet (5/1/2004)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
40è Aplec de Sils (4/18/2004)   Sils La Selva La Bisbal Jove
31è Aplec de Roses (4/12/2004)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (4/4/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Concert (1/23/2004)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Ballada doble (12/14/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la fresca - Conrad Saló (7/30/2003)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
15è Aplec de Matadepera (7/19/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (11/30/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Concert (10/11/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Sant Cugat (9/29/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Martorelles (9/7/2002)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
Festa major de Sants (8/29/2002)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
5è Aplec de Mataró (7/7/2002)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Manlleu (6/23/2002)   Manlleu Osona La Flama de Farners
8è Aplec de la Catedral - Barcelona (6/15/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cloenda curset El Corte Inglès (6/15/2002)   Barcelona Barcelonès Conjunt
16è Aplec de Mataró de Nit (6/15/2002)   Mataró Maresme Lluïsos
13è Aplec de Polinyà (5/19/2002)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa a Roda de Ter (5/1/2002)   Roda de Ter Osona Montgrins
25è Aplec de Breda (4/14/2002)   Breda La Selva Montgrins
29è Aplec de Roses (4/1/2002)   Roses Alt Empordà Montgrins
3è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2002)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
33è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/28/2001)   Barcelona Barcelonès Conjunt
27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Concurs (9/16/2001)   Creixell Tarragonès Ciutat de Cornellà
29è Aplec de Terrassa (9/16/2001)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Sa Palomera
14è Aplec Internacional (8/3/2001)   Copenhage Dinamarca Mediterrània
44è Festival de la Sardana (7/28/2001)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ballada (7/8/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Diada Sardanista (2/25/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
291è Doble a Riudellots (12/3/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Ballada a Terrassa (11/11/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
25è Aplec de Sant Cugat (9/24/2000)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Diada sardanista de Terrassa (9/17/2000)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra La Flama de Farners
22è Aplec de Martorelles (9/2/2000)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
Nits d'estiu (7/29/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
32è Aplec de Cornellà (6/11/2000)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada Ripollet (4/16/2000)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Ballada a Terrassa (2/20/2000)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Diada del soci de Badalona (1/30/2000)   Badalona Barcelonès Mediterrània
Ballada Les Roquetes (11/28/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
42è Aplec de Canyamars (9/12/1999)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
14è Aplec de Ribes (8/1/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
563è Audició a Salt (7/4/1999)   Salt Gironès Rossinyolets
560è Revetlla a Salt (6/23/1999)   Salt Gironès La Bisbal Jove
37è Aplec de la Bisbal (6/13/1999)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
25è Aplec de Calonge (5/29/1999)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
12è Aplec de Sants (4/11/1999)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
5è Aplec de Torredembarra (3/14/1999)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
14è Concurs individual de Revesses (2/28/1999)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
258è Audició Riudellots (2/28/1999)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
3è Festa sardanista d'hivern (1/31/1999)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada Manresa (1/23/1999)   Manresa Bages Principal de Berga
Sardanes a Mollet (12/8/1998)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Diada de l'associació Els Planells (11/15/1998)   Mataró Maresme Sabadell
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (10/18/1998)   Barcelona Barcelonès Conjunt
1021è Ballada Catedral (10/17/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
27è Aplec de Súria (10/11/1998)   Súria Bages Súria
24è Aplec de l'Hospitalet (10/3/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
31è Aplec de Ripollet (9/6/1998)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
1007è Ballada Catedral (5/2/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
15è Aniversari de la cobla Ciutat de Cornellà (3/28/1998)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11è Aplec de Sant Boi (3/15/1998)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada de sardanes (3/1/1998)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Sant Esteve (12/26/1997)   Reus Baix Camp Reus
Sardanes a Mollet (12/14/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
4è Aniversari del grup Tamborí (11/8/1997)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
8è Aplec al golf de Sant Jordi (8/2/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Juvenil de Bellpuig
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
16è Aplec de Valls (7/12/1997)   Valls Alt Camp Contemporània
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
27è Aplec de Preixana (3/31/1997)   Preixana Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Bellvitge (3/31/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
12è Aplec de Sant Climent (11/24/1996)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Can Boixeres (10/5/1996)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de Collblanc

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.