Activitats on s'ha tocat l'obra La colla dels setze
Activitat Població Comarca Cobla
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (9/11/2018)   Piera Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada de Festa Major de Llerona (9/9/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
Ballada (8/19/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (8/15/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/5/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/4/2018)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Ballada (7/29/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/27/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (7/15/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/6/2018)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Cobles del Col·legi de Santa Maria
22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
Ballada (5/20/2018)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Ballada (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (6/24/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Lluïsos
Ballada (5/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Jordi (4/23/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (3/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (3/12/2017)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Cobles del Col·legi de Santa Maria
34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
11 de setembre (9/11/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (9/5/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Ballada (8/25/2016)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Festa major (8/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/12/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/15/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (6/24/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Ballada (4/10/2016)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (3/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (1/31/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Marinada
Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Doble (11/15/2015)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (8/31/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (6/27/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Aplec de la Salud (5/12/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
33è Trobada Sardanista (4/21/2014)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (7/6/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (12/15/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (12/2/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/20/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (4/15/2012)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de Pàsqua (4/9/2012)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (1/1/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Sardanes a Matadepera (8/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Audició de Sardanes (6/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (6/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (4/17/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (2/20/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (2/13/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Sardanes d'estiu (8/20/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
33è Aplec de Castellar (5/29/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Ballada (3/6/2010)   Granollers Vallès Oriental Premià
Ballada (2/21/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/10/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/21/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (10/31/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Cicle de ballades d'estiu (8/14/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
Sardanes a la fresca (7/16/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aplec d'Altafulla (6/21/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec de les Borges del Camp (6/20/2009)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/13/2009)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/7/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (5/24/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
60è Aplec de Caldes de Malavella (5/10/2009)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
37è Aplec de Tarragona (5/3/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
67è Aplec de Mollet (5/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Maspujols (5/1/2009)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Sant Jordi (4/23/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (4/18/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Reus Jove
37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/22/2009)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
21è Aplec del Roser (10/5/2008)   Martorell Baix Llobregat La Flama de Farners
Festa Major (9/14/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Ballada (7/19/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Festa Major (6/29/2008)   Reus Baix Camp Catània
Ballada (4/20/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
22è Memorial Francesc Mas Ros (9/8/2007)   Sils La Selva Rossinyolets
Ballada (5/13/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (3/25/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/7/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/7/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/26/2006)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (8/23/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
12è Diada del soci (7/1/2006)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (3/26/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Diada del soci de Les Roquetes (2/19/2006)   Barcelona Barcelonès Blanes
Aplec de Gavà (10/12/2005)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aplec de Sant Cugat (9/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11 setembre (9/11/2005)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec de Moià (8/7/2005)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/3/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
37è Aplec de Palamós (7/24/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/17/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (4/24/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Exhibició (4/22/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/10/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Castanayada (11/6/2004)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Fires i festes (11/1/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
17è Aplec de Montgat (9/26/2004)   Montgat Maresme Marinada
11 setembre (9/11/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
50è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Diada de Sant Esteve (12/26/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/30/2003)   Rubí Vallès Occidental Vila de Blanes
19è Aplec de Sant Climent (11/23/2003)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
46è Aplec de Canyamars (9/14/2003)   Canyamars Vallès Oriental Premià
6è Aplec de Siurebre (9/7/2003)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
31è Aplec de Peralada (8/31/2003)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Audició (8/24/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Juvenil Ciutat de Solsona
41è Aplec d'Olot (7/13/2003)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (6/15/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat d'Igualada
Aplec de Mollerussa (5/31/2003)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
33è Aplec de Preixana (4/21/2003)   Preixana Urgell Reus Jove
Audició (4/21/2003)   Sant Julià de Lòria Andorra Principal de Berga
Aplec de Nou de Gaià (4/6/2003)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
ballada (3/23/2003)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
23è Aplec de Navarcles (2/9/2003)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
36è Aplec Baix Camp (Reus) (9/15/2002)   Reus Baix Camp Conjunt
Diada de Meritxell (9/8/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
16è Memorial Francesc Mas Ros (9/8/2001)   Sils La Selva Marinada
49è Aplec de Banyoles (7/1/2001)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
52è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2001)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
46è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
13è Aplec de Montgat (9/24/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Ballada La Llagosta (4/30/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Maravella
Ballada a Terrassa (2/20/2000)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Ballada a Sabadell (1/16/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició de festa major a Lliçà (9/11/1999)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Maravella
Audició Matadepera (8/30/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11è Aplec de Montgat (9/27/1998)   Montgat Maresme La Flama de Farners
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
3è Aplec de Torregrossa (8/23/1997)   Torregrossa Pla d'Urgell Pare Manyanet
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (6/16/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Conjunt

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.