Activitats on s'ha tocat l'obra En Nela i el Gat Vell
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/2/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Concert i ballada (9/10/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Ballada (8/20/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/17/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (7/26/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/14/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (6/28/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
784è Doble ballada (2/4/2018)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (6/24/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/24/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/18/2017)   Besalú Garrotxa Vila de la Jonquera
90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Marinada
Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/11/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
54è Aplec de la Bisbal (6/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Montgrins
80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Diada del Soci (2/21/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
1è Festes d'Hivern (1/2/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Conjunt
Ballada (12/5/2015)   Figueres Alt Empordà Punt Cat
19è Trobada CASCB (11/8/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
8è Taller per apendre a ballar Sardanes (6/17/2015)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Ballada (3/1/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
Doble Ballada (11/16/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/13/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Festa Major de Sant Roc (9/7/2014)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (8/23/2014)   Artés Bages Marinada
Nits d'estiu (7/27/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Diada del soci (4/27/2014)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (9/9/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Mediterrània
Ballada (8/26/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
11è Sardanes a la fresca. Emili Saló (7/31/2013)   Tiana Maresme Marinada
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Ballada (7/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sardanes (7/10/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (6/24/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
6è Cloenda curset de sardanes (6/20/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès Cossetània
1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
Ballada (3/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (2/17/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (11/18/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Trobada dels Aplecs Meridionals (10/28/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Diada del soci (9/22/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
25è Aplec d'Encamp (9/1/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballades d'estiu. Sant Magí (8/19/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major (8/11/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Festa Major (8/2/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/15/2012)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/15/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Cardona
Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Aplec de la Vilella Alta (6/30/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Concurs (6/24/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/20/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
37è Aplec de l'Escala (6/3/2012)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
27è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/27/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès La Flama de Farners
32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Festa Major (5/12/2012)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/12/2011)   Banyuls Rosselló Selvatana
14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (2/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/13/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
Lloret (8/7/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Bellpuig
7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (6/13/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
36è Aplec de Montblanc (7/5/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Col·lectiu dones Ca N'Anglada (6/9/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
26è Aplec al Montsià (4/19/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
28è Aplec d'Arenys de Mar (4/5/2009)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
23è Aplec de Ribes (8/3/2008)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Festa Major (6/29/2008)   Reus Baix Camp Catània
26è Aplec de Manresa (4/12/2008)   Manresa Bages Marinada
45è Aplec de la Bisbal (6/10/2007)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
18è Aplec de Bellpuig (9/10/2006)   Bellpuig Urgell La Principal de la Bisbal
57è Aplec de Granollers (7/8/2006)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
20è Aplec de nit (6/17/2006)   Mataró Maresme Mediterrània
18è Aplec de Tossa (10/9/2005)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
11 de setembre (9/11/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Festa Major (8/31/2005)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
33è Aplec de Peralada (8/28/2005)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
37è Aplec de Palamós (7/24/2005)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/2/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Reus Jove
Festa Major (6/27/2005)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/18/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
43è Aplec de la Bisbal (6/12/2005)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
23è Aplec del Masnou (3/27/2005)   El Masnou Maresme Marinada
47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Premià
7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Premià
Doble audició (7/24/2004)   Caldes de Malavella La Selva Premià
51è Aplec de Ripoll (7/18/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Marinada
4è Aplec de Nit (7/10/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Festa Major (6/24/2004)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Revetlla d'apelc (6/5/2004)   Calella Maresme Marinada
55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
Ballada d'hivern (2/1/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà Cadaqués
5è Aplec de Campdevànol (5/24/2003)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/27/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
29è Aplec de Cerdanyola (3/9/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Sant Cugat (9/29/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
66è Aplec de Santa Perpètua de Mogoda (5/5/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
38è Aplec de Sils (4/21/2002)   Sils La Selva Mediterrània
48è Aplec de Ripoll (7/15/2001)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
4è Aplec de Mataró (7/1/2001)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Doble ballada (6/29/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Vandellòs (6/10/2001)   Vandellòs Baix Camp Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla de Santa Maria (5/13/2001)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Súria (10/8/2000)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Montgat (9/24/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
25è Aplec de Sant Cugat (9/24/2000)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
56è Aplec de Badalona (9/17/2000)   Badalona Barcelonès Marinada
20è Aplec de Navarcles (2/13/2000)   Navarcles Bages Lluïsos
14è Aplec de Gavà (10/12/1999)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
22è Aplec de Montmelò (9/18/1999)   Montmeló Vallès Oriental Lluïsos
21è Aplec de Martorelles (9/4/1999)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
14è Aplec de Ribes (8/1/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Aplec de nit de Mataró (6/19/1999)   Mataró Maresme Lluïsos
15è Aplec de Sitges (5/16/1999)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec de Torredembarra (3/14/1999)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Aplec de Sants (5/24/1998)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Audició 75è aniversari (5/16/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
56è Aplec de Mollet (5/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
3è Aniversari Grup Tamborí (11/9/1996)   Sant Pere de Ribes Garraf Juvenil de l'Anoia
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Marinada
22è Aplec de Can Boixeres (10/5/1996)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.